Kasutaja: Parool:

Uusi projekte

04. veebruar 2003 | MOVIES.ee

Johnny Depp mängib peaosa Stephen Kingi romaanil põhinevas draamas „Secret Window, Secret Garden“. See räägib rasket lahutust üle elavast kirjanikust, keda hakkab tüütama salapärane võõras, väites, et kirjanik varastas tema loo, muutes ainult lõppu. Stsenarist-lavastaja on David Koepp („A Stir of Echoes“)


Stsenarist-lavastaja Adam Goldbergi „I Love Your Work“ on väljamõeldud filmitähe allakäigust. Mängivad Giovanni Ribisi, Christina Ricci, Jason Lee, Franka Potente, Vince Vaughn, Joshua Jackson jt.

Steven Soderberghi uus projekt „The Informant“, peaosas Matt Damon, põhineb tõsielujuhtumist kirjutatud raamatul. See on lugu kõrgel kohal asjamehest, kes FBI sundimisel pidi üle kahe aasta suurfirma hämaraid asju nuhkima.

Ron Howardi „The Missing“ on 1886 aset leidev vestern, kus mängivad Tommy Lee Jones, Cate Blanchett, Evan Rachel Wood jt. Võõrdunud isa ja tütar peavad tütretütre päästmise nimel koos vaeva nägema, kes rööviti lindpriide poolt.

1965. aasta Itaalia filmil põhinev „The Tenth Victim“ on ulmekas tulevikust, kus palgamõrvad on spordiks kujunenud. Naine otsib oma ohvrit nr 10, et rekordtulemus saada, aga too (Brendan Fraser) polegi nii süütu hiireke kui algul paistab.

Darren Aronofsky uus projekt on samanimelisel romaanil põhinev põnevik „Flicker“, kus filmiüliõpilane veendub, et B-filmid on osa plaanist, mille tagajärjel hävitatakse planeet.

20th Century Fox teatab, et „I, Robot“ (Will Smith) ja „Mad Max: Fury Road“ (Mel Gibson) on nende panus 2004. juuli kordaminekuks, esilinastudes vastavalt teisel ja kahekümne kolmandal.

Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid