Kasutaja: Parool:

Uusi projekte

29. jaanuar 2003 | MOVIES.ee

Kirk Douglas mängib filmis „The Illusion“, otsides sureva isana poega, kellest ta võõrdus. Teda aitab müstik, kes näitab poja elust kolme eri varianti. Stsenarist, lavastaja ning üks peaosaline Michael A Goorjian.


„Plunkett & Macleane’iga“ debüteerinud Ridley poeg Jake Scott lavastab järgmiseks tõsielulise poksidraama „The Big Blow“. See räägib Jack Johnsonist, kellest sai esimene must raskekaalu tðempion poksis. Tema võidumatði külastas ka orkaan, mida loetakse raskeimaks looduskatastroofiks USA ajaloos.

Robert Altman lavastab oma idee põhjal põneviku „Ultraviolet“, mille keskmes on New Yorgi kunstiringkonnad.

„Austin Powersi“ triloogia lavastajana tuntud Jay Roachi järgmine töö on 1968. aasta Peter Sellersi komöödia „The Party“ uusversioon. Kobakäpast indiaanlasest näitleja kutsutakse kogemata hollywoodlaste kõrgkihi peole ning ta keerab kõik peesse.

Kuna Stacy Peralta doku „Dogtown and Z-Boys“ (2001) võeti hästi vastu, kirjutab ta samal teemal mängufilmi stsenaariumi. „Lords of Dogtown“ räägib California noortest, kes rulasõidu populaarseks muutsid. Lavastab tema kõrgus David Fincher, kes on 2004 aastaks veel kaks projekti ette võtnud („Mission: Impossible 3“ ja „Rendezvous With Rama“).

Videomängude kangelane Metroid pääseb kinoekraanidele.

Klassikalisest krimisarjast „The Streets of San Francisco“ (1972-77) tehakse samuti filmiversioon. Kas Michael Douglas kaasa teeb, on kaheldav.

Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid