Kasutaja: Parool:

Lühiuudised

20. jaanuar 2003 | MOVIES.ee

Kuna vahepeal on juhtunud mõndagi pooleldi huvitavat, aga elu on liiga lühike, et neist kõigist eraldi nupukest teha, korjasis MOVIES.ee mõned oma märkmetest siia kokku.


Richard Crenna (30.11.1927 – 17.01.2003) suri kõhunäärmevähki. Ta osales kokku umbes sajas filmis, temast jäävad maha naine, kaks last ja kasutütar.

George Clooney peaks täna operatsioonilauale minema, sest vigastas korvpalli mängides kannakõõlust. See on valus kogemus.

Maffiajuttude vastukaaluks levib kõmu, et Steven Seagal on tegelikult valetaja – iga kord, kui tal mingi jama (laen) tekib, hakkab ta teisi mus-tama. Kõlab nagu tüüpiline mafioosode vastus.

Viiendast Harry Potteri raamatust saab suure tõenäosusega bestseller: Amazon.com sai päeval, mil selle ilmumisaeg välja kuulutati, kohe 30 000 ettetellimust.

Mel Brooks avaldab järgmisel aastal oma memuaarid, mis käsitlevad 50 meelelahutusäris veedetud aastat. Ta naljatab: „Ma olen alati olnud enda tööde suur austaja. Ma olen üks naljakamaid ja lahedamaid kirjanikke, keda tean!“

„My Big Fat Greek Weddingi“ võtetel kasutatud kraam, muuhulgas mitmete autogrammidega ilustatud stsenaarium, pannakse oksjonile. Pulmakleit, mida peategelanna kannab, maksab 1,5 miljonit dollarit.

„Bridget Jonesi päeviku“ järje filmiversiooni ümber liiguvad pidevalt väga erinevad kõlakad. Nüüd kuuldub, et Zellweger otsustas lõpuks selle ära teha ja isegi kaalus taas juurde võtta. Bridget viibib teises osas Tai vanglas. Hmm... kuhu jäi Clooney-teema?

Lisa Marie Presley veedab jälle aega laulja John Oszajca seltsis, kelle ta Nicolas Cage’iga abielludes maha jättis.

Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid