Kasutaja: Parool:

Nad on ju inimesed

15. jaanuar 2003 | MOVIES.ee

Kuna MOVIES.ee ei viitsi igaühele eraldi uudiseruumi pühendada, teeme kokkuvõtte hiljutistest sündmustest kuulsuste isiklikus elus.


Pulmad
Jennifer Connelly / Paul Bettany on vahepeal salaja abiellunud, nimelt jõulude paiku Ðotimaal. Mõlemale on see esimene kord.
*
Toni Collette pani poiss-sõber Dave Galafassi’le kah rõnga ninna. See toimus Sydney lähedal Austraalias, umbes sadat külalist kostitati taimetoitlaste eine ja ilutulestikuga.

RIP
Oma Pariisi kodus suri mainekas prantslasest stsenarist-lavastaja Maurice Pialat (21.08.1925 – 11.01.2003), keda vaevasid neeruprobleemid ja kõrge vererõhk. Ühiskonnakriitilisuse poolest kuulus mees väntas 18 filmi, millest kuulsamad on lühifilm „L’ Amour existe“ (1960), „L’ Enfance Nue“ (1970), „Loulou“ (1980), „A Nos Amours“ (1983), „Sous le soleil de Satan“ (1987) ja „Van Gogh“ (1991).

Beebid
67-aastane Luciano Pavarotti sai oma uue naisega, kellel nimeks Nicoletta Mantovani, neljandat korda isaks. Sündis tütar. Tegelikult pidid tulema kaksikud, aga paraku üks beebi (poiss) suri. 33-se ema jaoks on see esimene sünnitus.

Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid