Kasutaja: Parool:

Uusi projekte

13. jaanuar 2003 | MOVIES.ee

Stsenarist-lavastaja Robert McKittricki projekt „Waiting“ räägib kakskümmend-midagi-noorte elust, kes töötavad kõik kiirrestoranis. Mängivad Busta Rhymes, Ryan Reynolds („Van Wilder“), Anna Faris, Luis Guzman, Jay Mohr jt.


Val Kilmer, Neve Campbell ja Sam Shepard täidavad peaosi draamas „Blind Horizon“, kus mäluta mees ärkab väikelinnas ja avastab, et ta on vist seotud USA presidendi mõrvamise plaaniga.

Rob Schneider töötab oma hiti „Deuce Bigalow: Man Gigolo“ järje stsenaariumi kallal, mis saab nimeks „Deuce Bigalow: Electric Gigolo“ ja alustab võtteid ilmselt 2003.

John Duigani stsenaristi-lavastajatöö „Head in the Clouds“ on veidi enne Teist maailmasõda aset leidev armastusfilm. Osalevad Penelope Cruz, Hugh Grant, Natalie Portman jt.

Vinnie Jones ja Eddie Griffin täidavad peaosi märulis „Blast!“, mida kirjeldatakse kui „Die Hardi“ õliväljadel. Loo kirjutab kurikuulus Steven DeSouza, kelle stsenaariumid on tavaliselt liiga halvad, et nendega isegi tagumikku pühkida. (Kummatigi suutis tema esimene lavastajatöö „Street Fighter“ isegi veel halvem olla. Põgenege!)

„Varumõrvarite“ ja „Treeningpäeva“ lavastanud Antoine Fuqua võtab järgmiseks ette midagi tavapäratut: „King Arthur“ üritab legendi usutavalt ja realistlikult käsitleda. Produtseerib Jerry „Tuntud usutavuse ja realismi poolest“ Bruckheimer.

Pedro Almodovari järgmine lavastus kannab nime „La mala educacion“ („Halb kasvatus“), mis näitab kolme etappi kahe mehe elust.

Shekhar Kapuri pikalt vindunud Nelson Mandela (nimekas endine Lõuna-Aafrika Vabariigi president) elulooprojekt hakkab lõpuks ilmet võtma. Peaosas – kes siis muu? – Morgan Freeman, kes on muide Mandela hea sõber. Nad lubasid kord üksteisele, et kohtuvad alati, kui nende vahele ei jää rohkem kui 1000 miili.

Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid