Kasutaja: Parool:


JUHTKIRI: Kes te olete ja kust te tulete?

02. jaanuar 2003 | Priit Pedanik

Tere! Tere, sügis! Tere, kool! Tere, töö! Teretulemast tagasi! MOVIES.ee on Sinu soojade käte vahele jõudnud juba neljandat korda. Sügis on ikka uuenduste aeg ja innovatiivsed ideed ei ole mööda läinud ka käesolevast üllitisest. MOVIES.ee on suvekuudega kogunud tublisti ideid, mida nüüd järjest realiseerima on hakatud. Esimese suurema uuendusena peaks välja tooma meie portaali värskema ilme: kohendatud sai disaini, valmis on Vingete Asjade Veebikauplus ja internetiseeritud on ka kõik senised ajalehed. Hiljuti avasime ka kaks uut rubriiki: „dvd“ ning „staar“. Esimesest saavad huvilised lugeda värskeid DVD-uudiseid, teises aga tutvustab meie tiimi kõige värskem liige Jan Garshnek meelelahutusmaailma tegelaste elulugusid.


Uuendatud sai ka kogu MOVIES.ee edasine poliitika. Enam ei ole õige meid nimetada pelgalt filmiportaaliks või filmiajaleheks. Käesolevast numbrist alates on MOVIES.ee ajalehes ka „klubi“-küljed, millel rohkelt pildimaterjali kuumadelt tantsuüritustelt. Esialgu piirdumegi kahe valdkonnaga: kinod ja klubid. Seega on MOVIES.ee nüüd ametlikult Meelelahutusväljaanne. Suure M-iga.

SMS on märksõna, millest tänapäeval enam kuidagi ümber minna ei saa. Seni ei ole me antud mobiilse valdkonnaga kokku puutunud, kuid seoses uue suunitlusega käivitasime ka MOVIES.ee esimese SMS-mängu! Ja mitte niisama viktoriini, vaid mängu kus saab võita DVD-mängija!!!

Selles ajalehes pöörame eriti suurt tähelepanu Hollywoodi staaridele: Lauri Jürisoo on kokku pannud põneva naistähtede välimääraja, Mikk Maiste kirjutab seksikast teini-näitlejannast Eliza Dushku’st ning juttu on ka Vin Diesel’i lakkamatust kultusest.

Meelelahutuse tagapoolelt on loo hankinud Andreas Alaver... ja uskuge mind – nii imelikku artiklit pole veel kunagi avaldatud! Caramellita on jätkuvalt MOVIES.ee Tagakaane-Beib ning pakub seekord midagi hoopis erakordset. Kolm uut rubriiki: „Küsimus/vastus“, „Miks ma loen MOVIES.ee’d“ ja „Kuu kuumim link“ on kõik tema algatatud.

Sügis on igav aeg. Me üritame Su elu natukenegi värvikamaks muuta põnevate mängude, auhindade ja huvitavate artiklitega. Külasta meid internetis, mine kinno ja ole lõbus!

Ah jaa... Meeskonnast jäid nimetamata veel Kaspar Karm, kes oli abiks sellesama külje koostamisel ja Priit Pedanik, kes on igavene looder ja ei tee mitte midagi.

Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid