Kasutaja: Parool:

Küsimus/vastus:

02. jaanuar 2003 | Caramellita

Ma eeldan, et te olete kino asjadega väga kursis ja äkki te oskate

soovitada mulle aja, millal on kinos kõige vähem rahavast. Ise mõtlesin, et esmaspäeva-teisipäeva õhtu vms... mulle eriti ei meeldi need popcorni sööjad ja krõbistajad.
- Kõige rahulikum on üldreeglina tööpäeviti peale 15.00-i algavatel seanssidel.Tõenäoliselt krõbistatakse ka paismaisi kõige vähem kuni 15.00 algavatel seanssidel.

Kas esilinastusel CC Plazas on piletid kallimad kui muidu?
- Kui sellisele esi- või eellinastusele pileteid üldse müüakse, siis on need ikka sama hinnaga nagu tavaseansid tavalistel päevadel (on ka ainult kino klubikaardi omanikele korraldatavaid).

Olen klubikaardi liige ja varem- kui ma selle tegin, ei olnud mul veel
e-maili aadressi ega telefoni. Mulle öeldi ,et on igasugused võistlused ja eellinastused kaardiomanikele ja tahaksin teada, et kuidas ma nüüd saan teada, millal need linastused ja võistlused on?

-Saada aadressil superkinoklubi@mpde.ee oma meiliaadress (ja tel., kui soovid) ja me liidame Su meie meilinglisti, nii et hakkad edaspidisest kogu klubiinfot saama.

Olles meie kinoklubi kaardi omanik, saab Sulle osaks hulgaliselt eksklusiivseid õiguseid ning soodustusi. Kui Sul on taskus meie kaart, siis...

.. on Sul õigus saada kinopiletit ostes hinnasoodustust – nii 100, kui ka 70 krooni maksva pileti saad kaardi abil 10 krooni odavamalt, lisaks saad soodsama piletiga rõõmustada ka üht oma sõpra. Säärane sooduspilet kahele kehtib iga filmi puhul.
...on ainult Sinul õigus broneerida meie kodulehekülje www.superkinod.ee kaudu endale kinopileteid. Ei mingit järjekorras seismist ega soovitavate istekohtade olemasolu üle muretsemist enam. Korraga saab broneerida kuni kaks piletit ning välja tuleb need osta vähemalt tund aega enne seansi algust.

... saad soovi korral meili teel värske kinokava, filmiinfot ning uudiseid filmimaailmas toimuva kohta.
... olles oma nime meililisti kandnud, osaled rohkete eriauhindade loosimisel, sest meil on kavas oma kõige innukamaid filmisõpru ka vääriliselt meeles pidada ja premeerida.
... saad võimaluse osaleda eksklusiivsetel linastustel, nähes uusi filme veel enne, kui nad Eestimaa kinodesse jõuavad.
... jõuab Sinuni meili teel informatsiooni erisoodustustest ja pakkumistest, mis mõeldud üksnes klubiliikmetele (soodushinnad meie kinos näksimist-joogipoolist ostes, üllatuspakkumised Coca-Cola Plazas asuvate kaupluste ja söögikohtade poolt). Loomulikult paneme vastava reklaami ka kinno üles, nii et hoia silmad lahti.

Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid