Kasutaja: Parool:
1
1

2
2

3
3

4
4

5
5

6
6

7
7

8
8

9
9


Warning: getimagesize(/data01/virt5093/domeenid/www.movies.ee/htdocs/pildid/uudised/small/007_liiga_kitsas_maailm.gif) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /data01/virt5093/domeenid/www.movies.ee/htdocs/inc/uudis.php on line 131

Warning: getimagesize(/data01/virt5093/domeenid/www.movies.ee/htdocs/pildid/uudised/007_liiga_kitsas_maailm.gif) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /data01/virt5093/domeenid/www.movies.ee/htdocs/inc/uudis.php on line 132
1010

11
11

12
12

13
13

14
14

15
15

Ööelu lainetel

02. jaanuar 2003 | Tekst ja fotod: Ragnar Sass

1) 6. september 2002. Tartu esindusklubi Atlantis tõusis taas Emajõe voogudest täiesti uue sisu, kuid vana kestaga. Remondi käigus oli klubi plaani nii põhjalikult muudetud, et esmapilgul võis seal isegi ära eksida.


2) Nagu näha külastas klubi ametlikku avaõhtu ka kohaliku allmaailma esindaja härra Kurat isiklikult. Imestunud näoilmest hoolimata jäi härra selle ööelu kantsiga päris rahule.

3) Ja tegelikult pole uue sisu juures ju midagi muutunud. Tütarlaste päid saab Atlantises samamoodi segi ajada nagu vanadel headel aegadel .

4) 5.septembril 2002 avasid ööklubis Hollywood metsikud hiphopi mehed, Trigga ja Kozy, Hiphop Cafe uue hooaja. Sellel ööl armu ei antud, klubi köeti kuumemast kuumemaks.

5) Vanemad ja targemad Hiphop Cafe külastajavad teadsid, mis neid ees ootab. Seetõttu varuti aegsasti lehvik, sest see oli ka ainust viis kuidas end veidi jahutada/õhutada ...

6) Njaa. Lauri Pihlap uuest poistebändist Soul Militast ei jõua ära imestada kui kõvad tossud oli Maiken endale selleks õhtuks jalga saanud.

7) Lihtsalt ilusad inimesed. Õigemini hea stiilinäide sellest, milliseid noori, ilusaid ja edukaid HipHop Cafe nimelisel üritusel Hollywoodis kohata saab/võib.

8) 16ndal augustil toimus Pärnus, ööklubis Sunset suve suurim ja meeletuim vahupidu, Warmdusher 9. Kahes saalis toimunud peol kõlasid nii techno, trance kui ka house ja hiphop muusika viimased hitpalad. Muusikalevelite pöörajateks terve trobikond tegelasi, tuntumatest Kolzar, cosmonaut, Meelis Meri ja Möls.

9) Big is hot... or not?
Tüdruk pildil oli üks julgemaid klubilisi. Suures peomöllus loobus ta peaaegu kõikidest riietusesemetest ja lasi ka teistel klubilistel nautida oma suurt rinnapartiid. Meestele see muide meeldis.

10) Jagatud Topeltrõõm. Vahupidu 9 ametlikuks dresscode’iks olid bikiinid ja shortsid. Kaunid kaksikud nappides bikiinides mõistsid dresscode järgimise tähtsust, ning said hoopilt õhtu suurimaks Pärnu vaatamisväärsuseks.

11) Sportlased peol.
Õigel klubihundi riietus nõuab alati loomingulist suhtumist. Kuid need noormehed tulid peole vist otse naismaadlustreeningult ?

12) 2. augustil külastas Tallinna uusimat ja uhkeimat ööklubi Opium meeskaunitarid Venemaalt, kes on koondunud ühise nime nime alla – Tarzanid. Et esinejaid kõikidele meestenäljas naisukeste ei jagunud, said naiste ülipealetükkivat tähelepanu ja paitusi tunda kõik vähesed ruumis viibivad mehed, sealhulgas korra pidamisest loobunud turvamehed.

13) Elu õnnevetel.
Kuumaks köetud naistehulgast valisid ilusad biitsepsmehed suvalisi näitsikud, et neid laval üleliigsetest riietest lahti kiskuda. Oh seda õnne ja rahuolu, mis seeläbi sündis ...

14) Tommy Hilfiger ja soni.
Meesideaalid idast juba teadsid, mida seljas kanda. Ühe muskleis mehemüraka teeb eriti ihaldusväärseks fakt, et kannab soni (mitte segi ajada japside Sony-ga) nimelist peakatet ja Tommy Hilfigeri shortse.

15) Katsu, hinda ja suudle.
Nagu näha polnud Tarzanid just häbelikke killast, olles meestenäljas naiskülastajate väga meelsasti nõus looma kõikvõimalikke füüsilisi kontakte. Paar julgemat neidist otsustas seeläbi ka loominimeste meheuhkusi oma käega katsuda, üks eriti julge ka oma silmaga piiluda. No comments.

Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid