Kasutaja: Parool:

Uusi projekte

11. detsember 2002 | MOVIES.ee

Mel Gibson ja stsenarist-lavastaja George Miller asuvad järgmisel aastal neljandat „Mad Max’i“ tegema, mis kannab nime “Fury Road“. Gibbo saab oma tavapärased 25 miljonit dollarit.


Tom Hanks mängib vendade Coenide uusversioonis mustast komöödiast „The Ladykiller“ (1955). See valmib 2004. Ta võtab üle Alec Guinnessi osa meisterliku kurjategijana, kes planeerib kasiinot röövida.

„Dumb and Dumber’i“ järjes „When Harry Met Lloyd: Dumb and Dumberer“ on kesksetes osades Eric Christian Olsen ja Derek Richardson. Nad on seega Carrey ja Danielsi kuulsaks mängitud kõlupeade nooremad versioonid.

Denzel Washington kordab Frank Sinatra peaosa põnevusdraama „The Manchurian Candidate“ (1962) uusversioonis.

Korraga tööhoolikuks muutunud Leonardo DiCaprio mängib peaosa LKA (CIA) ajaloost rääkivas draamas „The Good Shepherd“, mille võtted algavad järgmisel sügisel. Ta kehastab idealistlikku, patriootilist Yale’i üliõpilast, kellest saab üks LKA asutaja. Lavastab tutvustamist mitte vajav Robert De Niro, kes ise ka pisirolli teeb.

Jodie Fosteri pidevalt edasilükatud kolmas lavastajatöö „Flora Plum“, mille tõttu ta „Hannibalis“ osalemisestki loobus, peaks võtteid alustama järgmisel sügisel või jaanuaris 2004. Veidras draamas mängivad teiste hulgas Claire Danes, Ewan McGregor ja Meryl Streep.

Reþisöör Tony Scott võtab ette draama „Man on Fire“ Denzel Washingtoniga, mis põhineb A.J. Quinnelli romaanil ja Brian Helgelandi stsenaariumil. Võtted algavad veebruaris Berliinis. See on lugu endisest Ameerika sõdurist, kes elab nüüd erakuna Itaalias, ent kistakse teiste asjadesse. Ta peab kaitsma väikest tüdrukut, kes aga röövitakse ja mõrvatakse.

Rob Schneideri õukonda kuuluv Tom Brady kirjutab stsenaariumi tolle „Deuce Bigalow 2“ jaoks. Peagi esilinastub Brady esimene lavastajatöö, komöödia „The Hot Chick“, peaosas muidugi arvasid-ära-kes.

„Õudse filmiga“ taas edu maitsnud Wayansi-vennad kirjutavad stsenaariumi uuele ulmefilmide paroodiale, kus nad ise peaosi mängivad ja Keenen Ivory lisaks lavastab.

Tulekul on koomiksitest ja multikatest tuntud „Garfieldi“ ja „Tintin’i“ live-action versioonid.

D.J. Caruso väntab põneviku „Taking Lives“ Ethan Hawke’i ja Angelina Jolie’iga, kus FJB naisagent sarimõrvarit püüab. Viimane on 20 aasta jooksul pidevalt oma ohvrite identiteete üle võtnud.

Andre Benjamin menukast hiphop-kooslusest OutKast ja võrratult kena Shannyn Sossamon mängivad 1970-ndate armastusloos „Love Hater“, kus üks on rikkast perekonnast muusikageenius, teine vaene, aga vaba hingega. Võid neli korda arvata, kas nende peredele meeldib, et nad nugistama kukuvad.

Lavastaja-stsenarist Reuben Leder teeb filmi Estonia hukust, kus mängivad Donald Sutherland, Greta Scacchi ja Jürgen Prochnow. Keskmes on tõsielulugu sakslasest ajakirjanikust, kes leiab laevahuku tagant valgust kartva vandenõu. Nimeks „Baltic Storm“.

Robert De Niro mängib komöödias „Rule Number Three“ upsakat relvaärimeest, kes saab pealtnäha tavaliselt jorsilt ninanipsu. Põnev.

Wesley Snipes võtab ette peaosa ulmepõnevikus „John Doe“, kus peategelane esialgu oma minevikku ei mäleta ja hiljem ei tahagi mäletada.

Arvuti- ja videomängusõpradele hästi tuttav Tom Clancy romaan „Rainbow Six“ saab nüüd ka filmivariandi. Tegemist on terroristivastase rühmaga, mis irdub LKA-st.

Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid