Kasutaja: Parool:

Uusi projekte

06. november 2002 | MOVIES.ee

Matthew Perry ja tema isa John Bennett Perry kehastavad isa-poega Peter Hunti „The Beginning of Wisdom’is“. 1970-ndatesse asetatud lugu jutustab rantðot pidavast isast, pojast, kes talle appi läheb, ja vabameelsest noorest naisest, kes nendega liitub. Eks ole tore, kui kõik hästi läbi saavad!


Halle Berry võtab ette tõsielul põhineva draama „October Squall“. Ta mängib vägistamisohvrit, kes sellest rasedaks jääb ja hoolitsevaks emaks kujuneb. Lavastab Lyndon Chubbuck.

Adam Sandler loodab Drew Barrymore’iga taas koostööd teha, romantilises komöödias „Fifty First Kisses“. See jutustab mehest, kes peab ihaldatud naise endasse armuma iga päev, sest naine kannatab mälukaotuse all. Sandler on kindlalt paigas ja produtseerib ka.

Jamie Foxx kannab peaosa komöödias „The Break Up Handbook“, kus õnnetult üksi altari ette jäetud mees kirjutab õpetliku raamatu teiste mahajätmisest ning saab sellega kuulsaks.

Sharon Osbourne kirjutab stsenaariumit oma abikaasa, rokklegend Ozzy, elust rääkivale filmile. Tema kandidaat peaossa oleks Johnny Depp.

Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid