Kasutaja: Parool:

Uusi projekte

24. oktoober 2002 | MOVIES.ee

Charlize Theron teeb vahelduseks nõudliku ekraanirolli, milleks on peaosa Patty Jenkinsi eluloolises draamas „Monster“. Ta on sarimõrtsukas Aileen Wuornos, kes Floridas surmanuhtluse alusel hukati.


Debra Winger, Alfre Woodward, Cuba Gooding Jr. ning Ed Harris teevad kaasa väikelinnas toimuvas Mike Tollini tragikomöödias „Radio“, mis jutustab maineka ameerika jalgpalli treeneri ja vaimselt korrapäratu mehe tutvusest.

Cheyenne Enterprisesi ning 20th Century Foxi diil „Die Hard 4“ tegemiseks olla juba lõpusirgel. Bruce Willise uut põnevikku varasemate nimedega „Hostile Rescue“ ja „Man of War“ taheti nimelt pealkirjastada „Tears of the Sun“, kuid Fox lubas oma valduses oleva pealkirja vahetada ainult uue DH vastu.

Jean-Claude Van Damme on veendunud, et maailmale polnud ühest tema lavastajatööst küllalt (OK, 1996 valminud „The Quest“ polnudki hingematvalt halb). Tema käe alt on tulekul põnevik „Tower“, kus ta mängib ise ka peaosa, endist motikaässa, kes koomas viibides enda päästmiseks raskeid motikatrikke teeb. Sama vaimne on „After Death“, teinegi põnevik temaga peaosas, kus tegemist üleloomulike olenditega. Lavastab kunagine hongkonglane Ringo Lam, kes on koostöös Van Dammega karistanud meid juba filmidega „Maximum Risk“ ning „The Replicant“ (öäk!).

Warner Bros plaanib filmiversiooni kultuslikust Jaapani anime-klassikust „Akira“ (1988). Lavastab Stephen Norrington („Blade“).

Drew Barrymore täidab peaosa filmis „Surrender Dorothy“, mis on järg klassikustaatust nautivale „The Wizard of Oz’ile“. See jutustab, mis sai armastatud pereloo kesksest tegelasest Dorothy Gale’ist, kui ta suureks kasvas ja (võib-olla) vinne täis läks.

Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid