Kasutaja: Parool:
Kaader filmist
Kaader filmist

„Phone Booth“ jääb paremaid aegu ootama?

15. oktoober 2002 | MOVIES.ee

Washingtoni elanikke hetkel hirmu all hoidev snaiper-relvaga mõrvar, kes on tapnud kuu aja jooksul nähtava motiivita ja pealtnäha suvaliselt kaheksa inimest, mõjub halvasti aasta ühe intrigeerivaima filmi „Phone Boothi“ plaanitud esilinastusele USAs novembri keskel.


See jääb halval juhul kevadeni stuudio riiulile ootama. Põhjuseks muidugi sisu, kus peategelane (Colin Farrell) paha aimamata helisevale avalikule telefonile vastab ja kuritahtliku snaiperi sihtmärgiks jääb. Suurem osa 80-minutilise filmi tegevusest leiabki aset telefonikabiinis.

Schumacher on sellest muidugi nördinud. „Film ja tegelik elu pole siin üldse sarnased. Mulle poleks tulnud pähegi neid võrrelda. Siis poleks tohtinud näiteks „Red Dragonit“ ka välja lasta, sest maailmas jääb ikka mõni sarimõrvar kinni püüdmata!“

PB on pärast sõjadraamat „Tigerland“ (2000, Farrelli läbimurre) peaosalise ning lavastaja teine ühine projekt. See maksis kõigest 10 miljonit dollarit ja vändati 12 päevaga LA-s.

Colin Farrell sai rolli, millega seostati varem Hollywoodi raskekaallasi nagu Will Smith ja Jim Carrey. Schumacheri asemel pidi lavastajatööd tegema algselt Michael Bay (kes on teatavasti Jerry Bruckheimerile sama, mis Eminem on Dr. Dre jaoks). „Phone Booth“ põhineb New York University üliõpilase tehtud lühifilmil „End of the Line“ (1996).

Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid