Kasutaja: Parool:Ryan Reynolds

08. oktoober 2002 | Shnek

Kuigi Geko oma "Van Wilderi" arvustuses selle peaosatäitjasse üsna mitteentusiastlikult suhtub, tahaksin mina Reynoldsit siiski kasvõi natuke rehabiliteerida. Sest omal ajal fännasin ma sellist sarja nagu Kaks poissi, tüdruk ja pitsabaar. Mille peaosaline Reynolds mäletatavasti oli. Ja mis, tõsi küll, on ka ainuke tore asi, millega tüüp oma elus hakkama on saanud. Aga ikkagi.


South Parki tegijatel oleks asjale ilmselt lihtne ja ühene selgitus. Ta on ju Kanadast! Sealt aga teadupärast korralikke inimesi ei leia. Vähemalt Stone’i ja Parkeri arvates. Vancouveris 23. oktoobril 1976 müügimehest isa ja müüginaisest ema perre sündinud Reynolds oli, nagu staaridele ikka kombeks, oma näitlejaandes vankumatult kindel, kuni 12-aastaselt koolis draamatunnis kolinal läbi kukkus. Ilmselt oleks tulnud asi nüüd sinnapaika jätta, aga Reynolds pääses vastuoksa paar aastat hiljem televisiooni, saades rolli Beverly Hills 90210 koopiasse Fifteen. Tegu oli (nagu nimigi ütleb) noortesarjaga ja arvatavasti suudaksime ise osagi nägemata sarja põhiprobleemid üles loetleda. Nagu Reynolds ise on rõhutanud, otsiti sarja noornäitlejaid 4000 kandidaadi seast. Sarja filmimiseks tuli noorel koomikul hurraaga kolida Floridasse, aga kui sari paari aastakese pärast lõpetati, tuli ta sealt palju vaiksemalt tagasi. Kuuldavasti meenutatakse sarja siiani nostalgiliselt selle eriti viletsa dialoogi tõttu.

Reynoldsil polnud ka järgnevail aastail erilist põhjust hõisata. Mängides rolle ja rollikesi küll paljudes TV-le tehtud filmides ja sarjades (sh ka näiteks Teismelises nõias Sabrinas), pidanuks meie kangelane küll kaunis rumal olema arvamaks, et karjäär aina tõusuteed läheb. Aga kui mägi ei tule Muhamedi juurde…
Täpselt nii. Reynolds võttis sõbral Chris Martinil varrukast (või oli see nüüd vastupidi) ja sõitis Hollywoodi kuulsust otsima. Kus tuli aga elada odavas hotelliurkas ja kus ta jeep varastati paljaks ja veeretati künkast alla. Sõnaga, tuleb anda au, et kõik saatuse hoobid ei murdnud Reynoldsi kanget vaimu ja 1997. aastal suutis ta lõpuks saada rolli ses samas Kahe poisi ja tüdruku sarjas. Naljasarja ootamatut edu ei lootnud ilmselt küll keegi, Reynolds ise oli ainuke näitleja, kes luges Bergi rolli. Aga nii ta läks, ehk ütle veel, et visadus ei vii sihile.

Tänu sellele sarjale hakkas ta saama kõrvalrolle (Dick, Boltneck, Finders’ Fee jt) ja nüüd siis lõpuks lubati ka esimesse peaossa. Kuigi Van Wilder on vaid uusversioon National Lampoon’s Party Animals (1978) nimelisest filmist, on Reynolds eluga rahul. Ja ka National Lampooni seltskond, kes kõrbes viimaste Chevy Chase'i filmidega nii totaalselt, et isegi paar head sõna siit-sealt Van Wilderi kohta on neil sabad rõngasse ajanud. Reynoldsil endal ka muidugi. Peale hirmsat punnitamist on tema nägu lõpuks suurelt plakatite peal ja sellest esialgu piisab. Saab siis näha, kas see jääb esimeseks ja viimaseks korraks või mitte.

Muide, naiste suhtes Reynoldsil küll mingit maitset pole. Kuuldavasti kekutab samuti Kanadast pärit suure suuga koletis Alanis Morrisette, et tal on uus noor kutt. Ja kuigi nimesid ei nimetata, polevat kahtlustki kellega tegu. Reynolds vist pole lauljatari Thank U videot näinud, või muidu ta nii ei teeks..

Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid