Kasutaja: Parool:

Uusi projekte

06. september 2002 | MOVIES.ee

„Amelie“ peaosas meelde jäänud Audrey Tautou võtab ette tragikomöödia „Nowhere to Go But Up“, kus ta kehastab New Yorgis tööd otsivat näitlejannat. Ta optimism siiski ei kao, mis vihastab küünilist kirjanikku, kelle maja ees tänaval neiu elab. Lavastab iisraellane Amos Kollek („Fast Food, Fast Women“).


Jeremy Renner on peaosas põnevikus „S.W.A.T.“, kus vahistatud narkolord Los Angelesi kohtu ette viiakse, aga olukord kontrolli alt väljub, kui ta valvuritele oma vabaduse eest 100 miljonit dollarit pakub. Kaasa teevad Samuel L. Jackson, Colin Farrell, Michelle Rodriguez jt.

Warner Bros ning reþissöör Ed Zwick pööravad tähelepanu 19. sajandi Jaapanile, kus leiab aset seiklusdraama „The Last Samurai“ Tom Cruise’iga peaosas. See on eepiline lugu 19. sajandi lõpust, mil samuraid Jaapanist juba kaduma hakkavad. Cruise mängib, muide, ameerika sõdurit, mitte jaapanlast.

Novembris võtteperioodi alustav „The Exorcisti“ eellugu „Exorcist 4:1“ vahetas peaosalist. Selleks on Liam Neesoni asemel nüüd rootslane Stellan Skarsgard.

Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid