Kasutaja: Parool:
Darren Aronofsky
Darren Aronofsky

Brad Pitt
Brad Pitt

Brad Pitt jättis „The Fountaini“ sinnapaika

31. august 2002 | MOVIES.ee

Hiljaaegu märkisime, et Brad Pitt on pressi tähelepanu keskpunktis oma juraka habemega, mille ta kasvatas Darren Aronofsky ("Pi“, „Requiem for a Dream“) ulmeka „The Fountain“ tarbeks. Ta pani habemele nimeks Bin Laden.


Tundub, et ta muutis end metsmehe sarnaseks asjatult: nüüd kuuldub, et Pitt on teose juurest minema jalutanud. Üks põhjus olla see, et talle ei meeldinud võttepaik Kullarannikul Austraalias. Ta väitis, et see on „nõme turismilinn“ ning nõudis produtsentidelt grupi üleviimist lähedal asuvasse Cairnsi, mille võlusid ja diskreetsust kiitis talle Keanu Reeves.

See ei pruugi olla tavaline staaritsemine, kuna näiteks Sarah Michelle Gellar ja Freddie Prinze Jr keelduvad Kullarannikule samuti naasmast, mida nad „Scooby-Doo“ tegemise ajal külastama pidid.

„The Fountain“ on osutunud ka üldiselt tülikaks projektiks. Näiteks 60 miljoni dollari sildiga paika pandud eelarve küünib juba 80-ni.

Pitti habemest uudist tehes ei osanud MOVIES.ee veel mainida Aronofsky ulmeka sisu. Nüüd teame, et see on „ühe mehe rännak 500 aastat tulevikku ja minevikku, mis puudutab surma, surematuse ja armastuse teemasid“. Loodame, et asi siis pooleli ei jää.

Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid