Kasutaja: Parool:
The Rock
The Rock

Showmaadlejatele oma filmikompanii

02. august 2002 | MOVIES.ee

World Wrestling Entertainment (varasema nimega WWF) paneb püsti uue filmikompanii, et kinolinale pürgivatel võltsmaadluse staaridel oleks kergem hingata.


Varasemad harvad katsetused publik liibuvates riietes onude poole võita ei ole kestvamat edu saavutanud, nagu näitab muuhulgas Hulk Hogani juhtum. Pärast The Rocki (Dwayne Johnsoni) peaosi kassaedukates seiklustes „Muumia tagasitulek“ ja „Skorpionikuningas“ on aga WWE jälle tublisti lootusrikkam. Nende uus osakond toodab niisiis tele- ja kinofilme, kus peaosades wrestlerid.

WWE Filmsi president Joel Simon arvab: „Arvan, et WWE on loonud uut tüüpi märulseikluste kangelase, kellel on kohe algusest kindel publik. Meie tõmbame ligi tugevat nooruslikku vaatajaskonda, milline suudab linalugude finantsilist saatust otsustada. WWE on tugev bränd, mida Hollywood ei ole veel osanud õigesti ära kasutada.“

Joel Simon on tootnud varem filmid nagu „Married to the Mob“ („Paari pandud maffiaga“), „Hard to Kill“ („Raske tappa“), „Steel“ („Shaq on Terasmees“), „Wild Wild West“ ja „X-Men“. Otsustage nende põhjal ise, kas tema enesekindlusel on alust.

The Rock ise võib hetkel üsna pinges olla. Kõigest kaks edukat linalugu seljataga – nende menus oli kahtlemata suur roll ka osavalt sissetöötatud „Muumia“ kaubamärgil – ja juba loodetakse suuri asju tervelt temaga seotud organisatsioonilt.

Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid