Kasutaja: Parool:

Uusi projekte

30. juuli 2002 | MOVIES.ee

PÕNEVIK

Sean Penn kehastab tõsielulises põnevusdraamas „The Assassination of Richard Nixon“ meest, kes üritas 1974. veebruaris USA presidenti Nixonit mõrvata. Mängu juhib Niels Mueller, Norra kunagine produktiivseim lavastaja, kelle viimane töö nägi ilmavalgust muide 27 aasta eest.

Reggie Rock Bythewood kirjutab-väntab „Biker Boyz’i“, kus teeb kaasa rida tuntud neegreid: Laurence Fishburne, Orlando Jones, Derek Luke (tema kinodebüüt tuleb alles Denzel Washingtoni lavastajadebüüdi „The Antwone Fisher Story“ nimiosas, detsembris) ja Meagan Good (madala profiiliga B-näitlejatar). OK, kõik ei olegi nii kuulsad, kui tähti närida.

„Underworld“ on „Romeo & Julia“ sarnane põnevik, kus vampiir ja libahunt armuvad. Mängivad Kate Beckinsale ja Scott Speedman.

KOMÖÖDIA
DreamWorks SKG jäi oma „Shreki“ eduga nii rahule, et tolle järje kõrval on neil töös teinegi täispikk arvutianimatsioon. Koomiksil põhinev „Over the Hedge“ jutustab metsarahva vaevadest, kui inimeste ehitustööd neile liiga lähedale jõuavad. Peaosi loevad Jim Carrey (petisest pesukaru) ja eks-lavakoomik / nüüdne filminäitleja Garry Shandling (tundeline kilpkonn).

Jim Carrey valmistab järgmiseks aastaks teistki komöödiat. „Bruce Almighty“ jutustab kutist, kes pidevalt jumala üle kaeveldes talt lohutuskingituse saab, 24 tunniks kõikvõimsaks muutudes. Honorar 25 miljonit dollarit.

Tiinipoppi esitav grupp S Club mängib peaosi filmis kuue noore inimese elust. Nii originaalne.

Jack Blackil taas potentsiaalselt võimas rollisooritus soolas. „High Fidelity“ täht mängib „School of Rock’is“ asendusõpetajat, kes snoobiliku erakooli õpilastesse veidi elu toob.

Martin Lawrence’il on lahe asi varuks. Mäletate, kuidas tema tegelane pizzakutina politseijaoskond hiilis, märulis „Blue Streak“? Too saab päris oma komöödia, kus Lawrence esitab veel vähemalt 2 rolli.

Tommy Lee Jones on komöödias „Cheer Up“ vana FJB agent, kes peab töötama koos mõrva pealt näinud kisakoori liikmetega. Kes on kõik nihkega. Hmm.

SEIKLUS
Christopher Walken, Dwayne „The Rock“ Johnson ning Seann William Scott mängivad projektis „Helldorado“. See jutustab kahest aardekütist iidses linnas.

DRAAMA
Clint Eastwood töötab hoolimata 72 eluaastast väsimatult. Tänavu valmib põnevik „Blood Work“ (CE on lavastaja, produtsent, peaosas), kus ta oma õe mõrvarit taga ajab. 2003 valmib draama „Mystic River“ (CE on lavastaja-produtsent), kus lapsepõlvesõprade trio (Kevin Bacon, Tim Robbins, Sean Penn) taas kokku saab, kui nende kodukandis mõrv toimub.

MUUSIKAL
Joen ja Ethan Coen valisid oma uueks tööks muusikali „Romance and Cigarettes“, kus näitavad nägu James Gandolfini, Susan Sarandon, John Turturro, Julia Stiles, Christopher Walken, Steve Buscemi jt.

Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid