Kasutaja: Parool:
Ööd on meil siin India päritolu
Ööd on meil siin India päritolu
Shyamalan räägib!

29. juuli 2002 | MOVIES.ee

Ja mitte niisama, vaid meid huvitavatel teemadel. Nimelt, miks temast ei saanud ikkagi „Indiana Jones 4“ stsenaariumi autorit / „Harry Potter 3“ reþissööri.


1) „Ma ei arvanud, et uus Indiana Jones oleks mulle sobiv. Vajan üsna suurt iseseisvust, aga seda poleks mulle siin võimaldatud. Iga oma käiku kõigepealt Lucase, Spielbergi ja Fordiga läbi arutada tundus mulle liigselt keeruline!“ Õige tähelepanek, ja nüüd teeb seda hoopis Frank Darabont.

2) „Harry Potteri jaoks polnud lihtsalt aega. Hakkasin just oma projektiga „Signs“ tegelema ning Potteri-sari olnuks liiga pika-ajaline kohustus.“ Esimese ja teise osa lavastanud Chris Columbus plaanib neljanda võib-olla jälle ise vändata. Kolmas usaldati mehhiklase Alfonso Cuaroni hoolde.

M Night Shyamalan pole oma järgmist projekti veel paika pannud, aga „Signs“ esilinastub USAs täna (29. juuli), jõudes laiemasse levikusse reedest. Meile jõuab see oktoobri keskel. Kes ei tea, jutt käib ulmekast, kus farmer (Mel Gibson) avastab oma viljapõllult imelikud ringid.

Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid