Kasutaja: Parool:„Mehed mustas II“ läheb menukalt

11. juuli 2002 | MOVIES.ee

Tundub, et Will Smith on oma mojo taas leidnud: „Mehed mustas II“ tõotab kujuneda tema suurimaks hitiks pärast 1997. valminud esimest osa, täpselt nagu MOVIES.ee arvaski.


Juuli esimesel nädalavahetusel jõudis teos korraga kuude riiki.

Venemaal püstitati uus viikendi rekord – 1,86 miljonit dollarit -, mis on kahtlemata seotud faktiga, et sinna kerkib viimasel ajal palju kinosid. Esimene osa jõudis meie idanaabrite juures algselt 20 ekraanile, teine osa 150-le.

USAs koguti viie päevaga, esilinastus toimus reede asemel kolmapäeval, 87,2 miljonit dollarit. Sellega on 97-miljoniline eelarve peaaegu tasa, ja sõit jätkub.

Näis, kas vaadatavusedetabeleid hoitakse esikohta ka sel nädalavahetusel, mil tulevad välja muuhulgas Tom Hanksi „Teel hukatusse“, Christian Bale’i / Matthew McConaughey fantaasiateos „Reign of Fire“, õudukas „Halloween: Resurrection“ (sarjas kaheksas!) ja Austraalia koomiku Steve Irwini peaosa-kinodebüüt, „The Crocodile Hunter: Collision Course“.

MOVIES.ee „ekspertgrupp“ on filmi juba näinud (aga mitte sel kombel nagu teie arvate – arvutiga ja Internetiga tegemist polnud). Tulemus on täitsa korralik, veidi ehk sisutühjem, aga endiselt lõbus ja hoogne. Meie kinodes 19. juulist.

Nädal hiljem võite seevastu oma silmaga veenduda, et Big Will saab hakkama ka tõsise etteastega – siiamaile jõuab ta Oscari- ja Kuldgloobuse nominatsiooni saavutanud nimiroll staarpoksija Muhammad Ali eluloos „Ali“.

Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid