Kasutaja: Parool:
Rod Steiger (1925-2002)
Rod Steiger (1925-2002)

Ideid "Lelulugu 3" jaoks
Ideid "Lelulugu 3" jaoks

Väiksemaid noppeid

10. juuli 2002 | MOVIES.ee

Siia kogusime pisemad uudised, mida te poleks viitsinud ehk ühekaupa lugeda. Kuid praeguse taktika abil tõmbasime teid ikkagi uudishimu õnge!


*
Eile hommikul suri Los Angelesis haiglavoodis veterannäitleja Rod Steiger. 77-aastast vanahärrat vaevasid kopsupõletik ja neeruhädad. Nooremale põlvkonnale ilmselt tundmatu Steiger osales kokku ligi 130 linaloos, võites Norman Jewisoni klassikalises põnevusdraamas „In the Heat of the Night“ (1967) näitleja-Oscari ja Kuldgloobuse. Ta kandideeris Oscarile ka filmides „On the Waterfront“ (1954) ja „The Pawnbroker“ (1964). Steigeri viimaseks etteasteks jäi peaosa Stewart Raffilli draamas „A Month of Sundays“, kus teismeline tüdruk oma vanaisa erahaigla arstide eest „ära varastab“.

*
Eddie Van Halen (47) ning tema naine Valerie Bertinelli (42) otsustasid pärast 21-aastast abielu eraldi kolida. Lahutamisest pole esialgu juttu.

*
Mike Myers püüab peaosa teoses, mis räägib narkootikumide üledoosi tõttu 32-selt surnud Keith Mooni (ansambli Who trummar) elust. Pelgalt draama „54“ põhja arvaks, et Myers võib ka tõsise rolliga hästi hakkama saada.

*
Kantrilegend ja näitlejanna Dolly Parton asus pärast mitut aastakümmet jälle kontsert-turneele. Ta peatub 13 USA linnas.

*
Poistebändi ’N Sync liige Lance Bass (23) tahab kosmosesse reisida. Ta oleks esimene popstaar, kes seda teinud, ja noorim reisija, kes Rahvusvahelist Kosmosejaama külastab.

*
Õuduskunn Stephen King ja tema naine Tabitha annetavad Bangori-nimelisele USA linnale 1,1 miljonit dollarit, et sinna uus avalik bassein ehitataks. Arvestades, et praegune on plaanitavast uuest kolm korda pisem, on taoline heldus igati mõistetav. Irw.

*
The Motion Picture Association tahab DVD-piraatlust Aasias otsustavalt vähendada. Kes neile selle kohta kasutuskõlblikku informatsiooni puistab, saab 150 000 USA dollarit. Hmm...

*
Vin Diesel kehastab peaosa ajaloolises draamas Hannibalist. See tagasihoidlik kindralihärra elas 3. sajandil e.m.a., juhtides Kartaago sõjajõud Rooma impeeriumi ründama. Elevandi seljas ning üle Alpide. Oligi aeg, et Diesel endale korraliku ajaloolise draama leiaks!

*
Bruce Willise CVs ei ole viimasel ajal enam kuigi palju hitte, aga „härjalt pidu panna“ meeldib talle endiselt. Sel nädalavahetusel pani ta ühes Londoni kasiinos 117 000 USA dollarit huugama. Uudise autor ostis seevastu 1000 krooni eest tapeeti... Mitte et ma end Temaga võrdleks.

*
Britney Spearsi menu hakkab vähenema, aga ta leiab fännide koorimiseks endiselt võimalusi. 20 dollari eest saad osta kolmeks kuuks abonomendi tema „semude“ ringi. Mis tähendab, et ta hakkab sulle aeg-ajalt häälega või tekstiga sõnumeid saatma. „Oops, I did it again,“ või mis tal parajasti öelda on...

*
Madonna kuum suudlus Halle Berry’ga uues Bondi-filmis „Die Another Day“ on tegelikult varu-abinõu. Staar tahtis kangesti Brosnani endaga ekraanil linade vahele jõuda – kui stsenaarium aga seda ei võimaldanud ja tegijad muudatusi sisse ei viinud, otsustas lauljanna lesbilise musi kasuks.

Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid