Kasutaja: Parool:
Lõpuks ometi ka üks esikoht!
Lõpuks ometi ka üks esikoht!

MAXIM selgitab välja maailma halvimaid filme

05. juuli 2002 | MOVIES.ee

Planeedi suurim meesteajakiri Maxim teeb oma uues numbris teatavaks nende valitud 50 maailma halvimat filmi.


Esikoha pälvis Joel Schumacheri „Batman & Robin“ (1997), mis tõi kinolevist küll 237,2 miljonit dollarit, aga on vaatajatelt tõesti palju kaigast saanud.

Teiseks tuli naistekas „Terasmagnooliad“ (Steel Magnolias, 1989), mis tõi Julia Robertsile tolle esimese Oscari-nominatsiooni. Kolmas on tragikomöödia „Patch Adams“ (1989), mille imaluse peale isegi mõned Robin Williamsi tõsiaustajad karjudes laiali jooksid. Õnneks proovib mees nüüd uusi asju, tänavune indie-draama „One Hour Photo“ on näiteks igati tegija asi.

Esikümnes on veel „Armageddon“ (1998), „Staying Alive“ (1983), „The Postman“ (1997), „The English Patient“ (1996), „It’s Pat: The Movie“ (94), „When Harry Got Mail in Seattle“ (ohoo!) ja „Little Nicky“ (2000).

Arvestades, et nimekirja jõudsid põhiliselt ingliskeelsed filmid ja veel tõelisema pingerea koostamiseks peaks läbi vaatama triljonite kaupa videolaenutuste tagariiulite kõntsa, on Maximi valik kommentaaridega täitsa right-on ja lahe! Meeldiv näiteks, et uudise autor leidis lõpuks ometi mõttekaaslasi „Inglise patsiendi“ vihkamisel. A see on juba teine lugu, millest pikemalt loodetavasti kommentaaride seas.Vaata lisaksKas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid