Kasutaja: Parool:
Blade naaseb
Blade naaseb

Väiksemaid noppeid

05. juuli 2002 | MOVIES.ee

Maailmas täheldati mõne päeva eest ärevusega, et MOVIES.ee toodab uudiseid vähem kui tavaliselt. Kõik on korras, vastav toimetaja oli lihtsalt „eemal“. Siit nüüd ülevaade viimaste päevade nopetest. Astu rahumeeli filmiäri karmi, aga kirevasse maailma...


*
„Blade 3“ on tulekul! Wesley Snipes oli juba teise osa valmides kindel, et see ei jää viimaseks. Lavastajakohta pakutakse „Eksperimendiga“ hetkel meie kinolisi hullutavale Oliver Hirschbiegelile.

*
Dustin Hoffmani põnevusdraama „Outbreak“ („Ohtlik viirus“, 1995) kunagiseks rivaalprojektiks kuulutatud „Crisis in the Hot Zone“ võib nüüd ikkagi ilmavalgust näha. Lavastavad David Siegel ja Scott McGehee. Aluseks muidugi Richard Prestoni tõsieluline raamat „The Hot Zone“ ebolaviiruse sünnist ja levikust.

*
Poptähekese Christina Aguilera uus sümpaatia on kinokassade tänavune kroonprints Tobey Maguire, kes suutis ta ilmselt ära „võrgutada“. Kirsten Dunst naudib samal ajal ansambli Phantom Planet laulja Alex Greenwaldi seltskonda. Nii palju siis kuuldustest, et „Ämblikmehe“ peaosalised eraeluski paar on.

*
Carrey ootamatu laulunälg komöödias „The Cable Guy“ („Kaablikutt“) ei olnud juhuslik. Staar tunnistab, et on pööraselt vaimustuses karaokest, ta ronis hiljuti ühes Hollywoodi karaokebaaris koguni enam kui pooleks tunniks lavale. Ta ei esitanud siiski mitte naljanumbreid, vaid laulis nagu kõri võttis, muuhulgas Elvis Presley ja Roy Orbisoni loomingut. Pärast seda tellis ta portsjoni sushit kaasa ja lahkus viivitamatult.

*
Ühes Bostoni spermapangas on last saada soovivate naiste suurim lemmik Matt Damon. Asutuse esindaja paljastab: „Paljud tahavad, et tulevane isa oleks välimuselt tema moodi. Kõige rohkem kuuleme naistelt ta karismaatilisusest, ilust, heast häälest. Tal on selline poisilik sarm!

Enamik sperma annetajaid on kohalikud kolledþipoisid. Ootame huviga näitleja enda osalust!“

Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid