Kasutaja: Parool:
Esikohafilmi staarid Ryder ja Sandler teevad tänavusel MTV auhindade show
Esikohafilmi staarid Ryder ja Sandler teevad tänavusel MTV auhindade show'l trikke

Nädalavahetus USA kinodes

01. juuli 2002 | MOVIES.ee

Märkmeid USA viikendi top-kümnest. Kui ei huvita, tunne end vabalt ja ära loe.


Adam Sandleri uus komöödia „Mr Deeds“ jõudis oma avanädalavahetusel kinoedetabeli esikohale, kogudes 37,6 miljonit dollarit. Pärast seda, kui „Väike Nicky“ läbi kukkus ja tänavu Cannesi festivalil näidatud „Punch-Drunk Love“ kodumaal endiselt esilinastusaja kindlaksmääramist ootama peab, hakkasid Sandleri vihkajad juba lootma, et siit algab tema allakäik. Võtke näpust!

Eestis 13. septembrist linastuv „Mr Deeds“ on uusversioon Frank Capra komöödiast „Mr Deeds Goes to Town“ (1936) Gary Cooperiga. Stsenaarium, mille kirjutamises Sandler ise küll ei osalenud, sobib tema tugevate külgede näitamiseks siiski hästi. Film ise on seetõttu paraku hästi tavaline, nn tuntud headuses Sandleri komöödia, mis huvitab eelkõige tema fänne. Winona Ryder nimitegelase tüdrukuna on vähe meeldejääv, show varastavad lahedates kõrvalosades John Turturro ja Steve Buscemi.

Teine on teist nädalat sama kohta hoidev Disney täispikk multikas „Lilo & Stitch“. Pärast kahvatut eelmist aastat võib Miki-hiire maja rahul olla, et neil lõpuks jälle hitt peos on. 80 miljonit dollarit eelarvesse on peaaegu tasa tehtud, 1,3 miljonit veel puudu.

Heast ideest – väike Havai tüdruk võtab endale lemmikloomaks veidra koera, kes osutub tegelikult seaduse eest põgenevaks tulnukaks – hoolimata on tulemus üllatusteta, tüüpiline. Jälle eelkõige vanadele fännidele.

Vastavalt neljandal-viiendal kohal „Scooby-Doo“ ja „The Bourne Identity“ on juba ilusti kasumisse jõudnud, esimene koguni kahe ning poole kordselt.

Seevastu kolmandal kohal Spielbergi „Minority Report“ ja üheksandaks vajunud John Woo „Windtalkers“ on õnnetumas seisus kui tegijad karta oskasid. Viimane tõi 100-miljoni-eelarvest tagasi alles esimese kolmandiku, praeguseks 73,5 miljonit kogunud „Kolmas otsus“ aga läheneb kulutuste piirile, milleks 102 miljonit. Publikuhuvi on siiski ootamatult kiiresti lahtunud. Selle ja „A.I.“ tulemuste põhjal tundub, et inimesed aktsepteerivad Spielbergi vähem, kui ta teeb senisest süngemaid filme, mis „teda ennast õnnelikuks teevad“.

Teine uustulnuk esikümnes on täispikk multikas „Hey Arnold! The Movie“, mis maksis 3 miljonit dollarit ja kogus hoobilt kaks korda niipalju. See põhineb meile tundmatul lastesarjal, mille peategelaseks (wow!) neljanda klassi poiss.Vaata lisaksKas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid