Kasutaja: Parool:
"Jääaeg" pälvib MOVIES.ee tiimilt kaks pöialt üles
"Jääaeg" pälvib MOVIES.ee tiimilt kaks pöialt üles

Jääaeg saabub suure pauguga

28. juuni 2002 | MOVIES.ee

Üldise arvamuse järgi on kohalikel reklaamitegijatel mujalt-maailmast-kolleegidelt veel tublisti õppida. Nii laialivalguv võrdlus on muidugi ülekohtune, sest siinsed võimalused, inimressursid, kogemuspagas või äris liikuvad rahasummad ei ole samuti need, mis New Yorgis ja Londonis.


Millest see mõtisklus? Twentieth Century Fox Home Entertainment teatas kolmapäeval, et plaanib novembri lõpuks oma seni võimsaimat reklaamikampaaniat üldse. Selle sihtmärgiks on täispika arvutianimatsiooni „Ice Age“ topelt-DVD ja videokasseti müükijõudmine. Marketing ja promo neelavad 85 miljonit dollarit, mis küünib suurte stuudiofilmide eelarvete tasemele!

Nii kassetil kui plaadil on boonuseks uus lühike arvutianimatsioon „Scrat’s Missing Adventure“, mis loodi just selle kampaania tarbeks. Nimitegelane osales „Jääajaski“ ning mõlemal juhul loeb tema ridu üks „Jääaja“ lavastajaid Chris Wedge ise (teine lavastaja on Carlos Saldanha).

„Jääaeg“ esilinastub meil 25. oktoobrist. Blue Sky Studiosi ja Fox Animationi pingutus maksis täispika arvutianimatsiooni kohta tillukesed 60 miljonit dollarit – rivaalide puhul küünivad vastavad arvud juba üle 100. Teos ise on maailma kinodest toonud praeguseks ligi 310 miljonit dollarit.

Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid