Kasutaja: Parool:
Spears
Spears

Cruise, mullune esimene
Cruise, mullune esimene

Britney on maailma kuulsaim!

21. juuni 2002 | MOVIES.ee

Mõjuka majandusajakirja Forbes iga-aastaselt koostatava edetabeli kohaselt on maailma suurim staar nüüd Britney Spears.


Nimekirjas leidub ruumi sajale isikule, kes seatakse kuulsuste pingeritta varanduse suuruse ja neid ümbritseva meediatähelepanu ulatuse järgi. Värske esikohaomanik jõudis mullu neljandaks.

Esikümnesse jõudsid ka golfikuulsus Tiger Woods (mullu samuti nr 2), Steven Spielberg, Madonna, U2 (ainsad mitte-ameeriklased top10-s!), ’N Sync, Mariah Carey, Oprah Winfrey, Michael Jordan ja Tom Hanks.

Nimekirja koostamise protsessi täpsust ja usaldatavust on raske kõrvalseisjana pädevalt kommenteerida. Veider siiski, et 2001. lõikes esimeseks tulnud Tom Cruise jäi seekord päris välja, aga näiteks üha halvemaid aegu üle elav Carey tuli seitsmendaks.

Forbesi esindaja sõnul põhjustas Cruise’i kadumist lahutus Nicole Kidmanist (27. koht), mis võib mehe tähestaatust ja honoraride suurust mõjutada. Teise Hollywoodi kuuma nimega (Cruz) voodi jagamine, pidevalt suur kassaedukus ja uus isiklik rekord honorari suuruses („Minority Reporti“ eest 25 miljonit dollarit) ei lähe miskipärast arvesse. Ilmselt kajastuvad need siis järgmise aasta kokkuvõttes.

Eks näe, kas Spearsi positsiooni mõjutavad lahkuminek Justin Timberlake’ist ja publiku järsult vähenenud soosing kontsertidel.

Nii see elus juba kord on: täna siin, homme kodus haavu lakkumas.

Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid