Kasutaja: Parool:
Spielberg, Tom Cruise ja Steve Harris "Kolmandas otsuses"
Spielberg, Tom Cruise ja Steve Harris "Kolmandas otsuses"

Spielbergi uus väljakutse

20. juuni 2002 | MOVIES.ee

Steven Spielberg on proovinud oma pika lavastajakarjääri jooksul mitmeid þanre, aga nüüd leidis ta endale päris uudse väljakutse.


Väsimatu imemees tunnistas äsja intervjuus väljaandele Toronto Star, et plaanib muusikali väntamist.

„Otsin aktiivselt võimalust. Ma olen sellest juba aastaid huvitatud ja mõned varasemad tööd oleksingi äärepealt muusikalideks pööranud. Kogusin „Hooki“ üheksa laulu, aga jätsin need välja. „1941“ puhul jõudsin soovitud tulemusele veelgi lähemale. Praegu tagasi vaadates oleks see filmi paremaks muutnud.“ Õige jutt, sest mainitud komöödia aastast 1979 on nii meie kui üldise arvamuse põhjal tema suurimaid ebaõnnestumisi.

Vanameistri värskeim töö, ulmeline põnevik „Minority Report“ („Kolmas otsus“) esilinastus USAs sel esmaspäeval ja kaunistab meie ekraane 6. septembrist. Järgmiseks oodake põnevikku „Catch Me If You Can“, mis valmib detsembri lõpuks. See on tõsielul baseeruv lugu petisest, kes oli kõikide aegade noorim mees FJB tagaotsitavate nimekirjas allkirjade võltsimise osas. Ta püüti muidugi kinni ja puha, aga põgenes vanglast ja hakkas lõpuks sealsamas FJB-s konsultandina tööle! Peaosas Leonardo DiCaprio, osalevad Tom Hanks, Christopher Walken jt.

Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid