Kasutaja: Parool:

Warning: getimagesize(/data01/virt5093/domeenid/www.movies.ee/htdocs/pildid/uudised/small/crowe.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /data01/virt5093/domeenid/www.movies.ee/htdocs/inc/uudis.php on line 131
Crowe
Crowe

Bettany
Bettany

Halli karva sündroom

17. juuni 2002 | MOVIES.ee

38-ne Russell Crowe leidis hiljuti peast esimesed hallid karvad.


See ajas mehe loomulikult närvi – ja viha ette jäi juuksur, kes linaloo „Master and Commandeer“ võtetel tema soenguga tegeles.

Crowe lasi ta vallandada ja nüüd sõidab esimese klassi lennukipiletiga kord kuus Mehhiko stuudiosse kohale tema Austraalia juuksur Belinda Jeffrey. Staari pirtsakus lisas niigi kopsakale eelarvele (120 miljonit dollarit) veel 140 000.

Anonüümseks jääv kolleeg võtteplatsilt räägib: „Crowe hakkas juba esimestel päevadel kõikidele märku andma, kes siin boss on. Juuksurivärgiga suutis ta meid aga ikkagi üllatada. Tundub, et talle on kuulsus lõpuks ikka pähe löönud!“

„Master and Commander“ on Patrick O’Briani romaanil põhinev suurejooneline seiklusfilm, kus kartmatud meremehed laia maailma avastavad, taustaks Napoleoni sõjakäigud. Teist peaosa täidab Paul Bettany, kes kehastas „Piinatud geeniuses“ John Nashi parimat sõpra. Lavastajaks kängurumaalane Peter Weir, kelle viimane töö on „Trumani show“.

Crowe’il peaksid tuleval aastal valmima veel animaeepos „Sinbad“ ning Ridley Scotti käe all „Tripoli“.

Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid