Kasutaja: Parool:
Ta on andekam kui välja näeb!
Ta on andekam kui välja näeb!

Millega tegeleb Kevin Smith?

11. juuni 2002 | MOVIES.ee

Kuna tänaseks meile mainimisväärseid uudisnuppe ei kogunenud, uurime, millega tegeleb maailma parimaid noortefilme väntav Kevin Smith.


Õigemini vändanud, sest kaks viimast olid eelmise kolmega võrreldes jamavõitu („Dogma“, aga eriti„Jay ja Vaikne Bob annavad vastulöögi“), ja nüüd plaanib ta vahelduseks midagi uut proovida.

Esiteks väntas-kirjutas KS tänavu seitse minutit kestva lühifilmi „The Flying Car“, kus „Clerksi“ peategelased Dante ja Randal liiklusummikus istudes „The Jetsonsi“ lendavatest autodest räägivad.

Sel suvel peaksid hakkama tragikomöödia „Jersey Girl“ võtted, kus osalevad Ben Affleck, Jennifer Lopez ja George Carlin. See on autobiograafilise tooniga, põhinedes Smithi enda kogemustel noore isana, ta ise on stsenarist-lavastaja.

Järgmiseks võtab ta ette kriminaalse maiguga komöödia „Fletch Won“, kus Jason Lee võtab üle kahel korral Chevy Chase’i kehastatud (1985, 89) tegelaskuju. Smith on stsenarist-lavastaja-üks produtsent.
Samuti on plaanis animavormis järg „Clerksile“.

Muide, Smith oli algne kandidaat järgmisele „Supermani“ filmile stsenaariumi kirjutama. Paraku ei meeldinud tema nägemus lavastajaks kinnitatud Tim Burtonile ja ta pidi asja pooleli jätma.

Nüüd ei ole ka Burton ega peaosalise rolli mõeldud Nicolas Cage enam projektiga seotud. Smith sõlmis aga tänavu kaheaastase lepingu „Spider-Mani“ koomiksi kirjutamiseks ning tema sulest pärineb ka esimese kaheksa „Daredevili“ koomiksi kirjapool. Viimaste graphical novel-versioonidele kirjutas eessõna Ben Affleck, kes järgmisel kevadel valmivas selle filmiversioonis nimiosa mängib. Selle tegemine hoidis kinni ka „Jersey Girli“ võtete algust.

Jah, uudise autoril oli täna liiga palju vaba aega.

Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid