Kasutaja: Parool:siit veel üks tüüne pilt - film ise nüüd videolevis!
siit veel üks tüüne pilt - film ise nüüd videolevis!

W for Warrant

09. juuni 2002 | MOVIES.ee

Eelmisel nädalal arreteeriti Londonis vana hea Woody Harrelson, kes pidi öö trellide taga veetma ning järgmisel hommikul kautsjoni vastu vabadusse pääses.


Tema süüks on ühe taksojuhi masinale kahju tekitamine, ca 420 dollari ulatuses. Ta lõhkus auto ukse koos lukuga ja akna, peatas veel ühe takso ning üritas sellega sündmuskohalt varvast visata. Paraku kutsus teine taksojuht politsei välja, mispeale Harrelson üritas jala edasi joosta. Tema arreteerimine ei sujunud ladusalt, seda sooritasid korraga 14 võmmi.

Staar hiljem meediale juhtunust kommentaari andma ei nõustunud. Teda on ka varem arreteeritud, näiteks tänaval tantsimise, liikluse segamise ja politseiniku löömise eest. Veel on ta isa palgamõrvade eest (!) 2 korda vangi mõistetud.

Harrelsoni viimasest linaloost, milleks road-movie ja poksifilmi segu „Kõigest jõust“ (Play It to the Bone) Antonio Banderasega, on kulunud juba kolm aastat. Tänavusel Cannesil näidati ka tema uut projekti „Scorched“, kus ühte väikelinna panka korraga kolm röövlit tungivad, aga selle pikema linastumise kohta pole hetkel midagi teada. Järgmiseks teeb ta kaasa aga iroonilisel kombel väga sobiva nimega tragikomöödias „Anger Management“, kus osades veel Adam Sandler, Jack Nicholson jt.

Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid