Kasutaja: Parool:Moraal ja eetika

06. juuni 2002 | MOVIES.ee

R. Kelly (33) arreteeriti pedofiilia-süüdistustega, aluseks videolint, kus ta väidetavalt alaealise tüdrukuga vahekorda naudib. Mees peab halvimal juhul viieteistkümneks aastaks trellide taha minema ning 100 000 dollarit trahvi maksma.


Ta ise loodab vabana minema jalutada: „Mul on hea meel, et saan kohtu kaudu oma nime avalikult puhtaks pesta. Olen kindel, et kui
faktid välja tuuakse, näevad kõik, et ma pole kurjategija!“

R. Kelly juhtum puudutab tänapäeval levinud eetilist küsimust: mis on ikkagi pedofiilia. USA seadused defineerivad seda nii: üks pooltest on alla 18, teine üle ja vanusevahe ületab kolm aastat. Samas on paljud neiud ja veidi vähemad noormehed füüsiliselt küpsed juba 12-selt. Vaimselt muidugi mitte, aga mõni ei ütle veel 30-seltki teismeliste kommetest lahti.

Robert S. Kelly’le on alati noorepoolsed tüdrukud meeldinud. Ta tekitas skandaali 1994, astudes abiellu tollal viieteistkümnese lauljatari Aaliyah’ga – liit tühistati pruudi vanemate nõudel.

Uudise seotus kinoteemaga? Staari plaanitud kinodebüüt peab halvima stsenaariumi käivitudes ära jääma. Seni on ta filme ainult muusikapaladega rikastanud.

Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid