Kasutaja: Parool:Juuli lõpus maailma ette jõudev "Austin Powers in Goldmember"
Juuli lõpus maailma ette jõudev "Austin Powers in Goldmember"

Kuum tantsulõvi

05. juuni 2002 | MOVIES.ee

„Austin Powers 2“-s Mini-Me rollis surematu kuulsuse saavutanud Verne Troyer kogus eelmine nädal kuulsust klubitantsijana.


Mees pani ühes New Yorgi ööklubis stripparite seltskonnas kõvasti pidu, ronis lõpuks lavale ja esitas külastajate tormilise heakskiidu saatel päris oma tantsunumbri. Inimesed ei olnud kadedad talle honorariks 20-dollarilisi rahatähti loopima.

Moraal: uus karjäär võib meid varitseda iga nurga taga!

1. jaanuaril 1969 Sturgis Michiganis ilmavalgust sündinud Verne Troyer on maailma lühim elav mees ja kindlasti lühim näitleja Hollywoodi ajaloos. Tema pikkuseks on umbkaudu 81 cm.

Eluaeg showbizi sukeldumisest unistanud Troyer on juba mitmeid aastaid pisikesi kinorolle mänginud ja kaskadööritrikke esitanud. Ta tegi kaasa muuhulgas linalugudes „Mehed mustas“, „Hirm ja vihkamine Las Vegases“, „Harry Potter ja tarkade kivi“ ning „Grinch“.

„Austin Powers 2“ muutis ta aga maailmakuulsaks ja nüüd naudib VT muuhulgas pakkumisi kõikvõimalikes reklaamides ja muusikavideodes osaleda. Viimastest uusim on Moby värske singli „We Are All Made of Stars“ juurde kuuluv.

Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid