Kasutaja: Parool:

Lara Flynn Boyle
Lara Flynn Boyle'i osa pidi algselt täitma Famke Janssen

MIB-i animasarja vaadanutele on MIB2 stoori üsna tuttav
MIB-i animasarja vaadanutele on MIB2 stoori üsna tuttav

„Mehed mustas 2“: uued pildid

01. juuni 2002 | MOVIES.ee

MOVIES.ee leidis saidi www.darkhorizons.com vahendusel hunnikutes uusi pilte ulmekomöödiast „Mehed mustas 2“, mis peaks meie publikuni jõudma 19. juulil.


Lowell Cunninghami samanimelisel koomiksil baseeruv algupärane film (1997) korjas maailma kinodest 587,2 miljonit dollarit, tänu millele võisid nii Will Smith kui Tommy Lee Jones seekord honorariks nõuda 20 miljonit dollarit. WS sai eelmisel ringil 5 ja TLJ veelgi vähem.

Projekt on tähtis eelkõige Smithile ja lavastaja Barry Sonnenfeldile, kelle karjäärid on just pärast esimest osa tagasilööke taluma pidanud. Samas ei ole kindlasti Jonesilgi midagi suurenenud rahanumbrite ja potentsiaalse hiti vastu. Tema kehastatud agent K mälu taastatakse, sest keegi teine ei suuda agent J-le abi osutada.

Sonnenfeld on öelnud: „“Mehed mustas“ on põhimõtteliselt „Prantsuse sidemees“, aga komöödiaosa hoiavad üleval tulnukad.“ Eelarveks on kinnitatud imdb.com andmetel 97 miljonit dollarit.

Teose finaal pidi algselt kujutama World Trading Centre’i kaht torni avanemas, et suur parv lendavaid taldrikuid valla päästa. Pärast mulluseid septembrisündmusi USAs lõppu – üllatus! – kohendati, mainitud sündmus toimub hoopis Chrysler Buildingus.

Veel pilte leiate alljärgnevalt veebiaadressilt.Vaata lisaksKas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid