Kasutaja: Parool:
"George, kas sa aitaksid mul last saada?" "Ei, aga ma võin sind oma lavastajadebüüdis ära kasutada."
"George, kas sa aitaksid mul last saada?" "Ei, aga ma võin sind oma lavastajadebüüdis ära kasutada."

Lopez
Lopez

Uusi emasid

09. mai 2002 | MOVIES.ee

Kõlakate järgi langevad peatselt emaduse küüsi Julia Roberts ja Jennifer Lopez.


Roberts, kellel juba ammusest tavaks kolleegidega magada, on praegu kaameramees Danny Moderiga, keda kohtas „Oceani 11“ tehes. Käesoleva nädala algul nähti kaunist naist Los Angelesi ühe kohvipoe ees tema kohta üsna toeka kõtukesega. Oktoobris 35 saav JR avaldas mõne aja eest ka ise soovi last saada.

Koreograaf Cris Judd’iga septembris abiellu astunud Jennifer Lopez väidab, et tema puhul osutuvad kuuldused küll valed. Esiteks segab teda hetkel haige kilpnääre ja teiseks on tal palju tegemist – kohe algavat uue romantilise komöödia võtted (silmad peetakse ilmselt „The Chambermaid’i“) ning aasta lõpuni on vaja hoogsalt muusikakarjääriga tegeleda. Laps oleks JL sõnul siiski kunagi vajalik.

Roberts on tegelikult samuti pingsalt hõivatud: ta ilmub lähema aasta jooksul ekraanidele vähemalt kolmes linateoses. Need on Steven Soderberghi komöödia „Full Frontal“ (järg SS läbimurdefilmile „Seks, valed ja videolint“), George Clooney reþissööridebüüt „Confessions of a Dangerous Mind“ ja Mike Newelli „Mona Lisa Smile“.

PS Angelina Jolie ning Billy Bob Thornton plaanivad samuti vanemlikke rõõme maitsma hakata. Nad adopteerisid tite Kambodþast ja ootavad, mil see USA viisa kätte saab.

Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid