Kasutaja: Parool:
Danes
Danes

Stahl
Stahl

Minu nii-nimetatud Küborg

07. mai 2002 | MOVIES.ee

„Terminator 3“ võtteplatsil toimuvad väikesed muudatused. John Connori (Nick Stahl) silmarõõmu ja relvaõde Kate Millerit hakkab Sophia Bushi asemel kehastama Claire Danes. 19-aastane Bush olevat liiga noor, et 22-aastase Stahliga armustseene esitada, poisist aasta vanem Danes kõlbab aga küll.


EOnline märgib irooniliselt ja tabavalt, et vananevate filmistaaride nagu Harrison Ford, Michael Douglas ja Woody Allen puhul küll vanusest ei rää-gita, kui nad nii ekraanil kui päriselt endast poole nooremate naistega nugistavad. Selles valguses ajab T3 tegijate otsus lausa naerma.

Sarjas „My So-Called Life“ tuntust kogunud Claire Danes on viimasel ajal näitlemisest puhanud, et Yale’i ülikoolis õppida. Nüüd on siis aeg vahelduseks õpingutest puhata.

Ta ilmub lähema aasta jooksul kinoekraanidele koguni neljas filmis, millest T3 kõrval on põnevaim detsembris ilmavalgust nägev draama „The Hours“, kus mängivad ka Julianne Moore, Nicole Kidman, Meryl Streep, Ed Harris jt. See jutustab kolmest eri aegadel elavast naisest, keda kõiki mõjutab Virginia Woolfi kirjanduslooming.

Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid