Kasutaja: Parool:
"Hehee, tegelt mul läheb hästi..."
"Hehee, tegelt mul läheb hästi..."

Kutcher ja Jones
Kutcher ja Jones

Filmi "The Majestic" plakat. Nii igaks juhuks - kui videolaenutuses nägema juhtute
Filmi "The Majestic" plakat. Nii igaks juhuks - kui videolaenutuses nägema juhtute

Jim Carrey (südame)mured

27. aprill 2002 | MOVIES.ee

Endisest kumminäost saab viimasel ajal kuulda pigem armulugude kui kassahittidega seoses. Jah, ega draamanäitleja elu kerge pole.

Seekord on asjalood nii, et Carrey armus venelannast balletitari, kelle nimi on vähemalt inglise kirjapildis (kust meie andmed pärinevad) Anastasiya Volochkova. Nad kohtusid mullu Venemaal, kus näitleja puhkamas käis.

Jim Carrey lõpetas kuu aja eest suhte vähetuntud filminäitlejanna January Jones’iga. Neiu oli enne seda kolm aastat koos Ashton Kutcher’iga („Kutt, kus mu auto on?“), aga üritas JC kõrvalt veel ühe mehega kohtamas käia.

Jaanuari keskel oma 40. juubelit tähistanud Carrey ei pälvi tõsiste rollidega kahjuks sugugi Ameerika Filmiakadeemia tunnustust, kuigi neil miskit viga pole. Nimiosad tragikomöödiates „Trumani show“ ja „Mees Kuult“ tõid talle kahel järjestikusel aastal Kuldgloobuse, aga Oscarile kandideerima teda isegi ei valitud. Tõeline ülekohus: näiteks suhteliselt tähelepandamatud kõrvalosad toovad pidevalt inimestele kuldkujukesi. Raske ka öelda lähiminevikku meenutades, mille eest täpselt Gwyneth Paltrow oma näitlejanna-auhinna sai („Armunud Shakespeare“). Aga käesoleva uudise koostaja üritab mitte näida kibestunud inimesena ja liigub sujuvalt nüüd teema juurde tagasi.

Carrey uusim projekt, nostalgiline draama „The Majestic“ kukkus taas läbi ega toonud talle isegi mõne auhinna nominatsiooni. Frank Darabonti väike põnev film tundub siiski vaatamist väärt, nii et hoidke videolaenutuses silmad lahti, äkki ilmub see vähemalt sinna.

Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid