Kasutaja: Parool:
"Mina ja Conani poeg? Conan on minu poeg!"
"Mina ja Conani poeg? Conan on minu poeg!"

Conan kavatseb poegida

24. aprill 2002 | MOVIES.ee

Arnold Schwarzenegger on kahtlemata pabinas. Musklimehe uued tööd kukuvad üksteise järel läbi ja saavad kriitikutelt kaigast – millega küll 20 miljoni dollari piire ületavaid honorare õigustada?


Korraliku ärimehena on ta sihiks võtnud oma kunagiste menukite võimalikud järjed. Tuleval suvel peaks korraga ilmuma „True Lies 2“ (sama tiim: lavastaja-kaasstsenarist-produtsent James Cameron, kaasa teevad Tom Arnold ja Jamie Lee Curtis) ja „Terminator 3: Rise of the Machines“. Nende üle võib tegelikult ju rõõmustada, kuivõrd „Terminatori“ sari, „Ausad valed“ ja „Total Recall“ on Arnie loomingulise pagasi nurgakivid, mis ei valmista piinlikkust ka tänapäeval vaadates.

Edasi lähevad plaanid koledamaks. Schwarzenegger avastas, et Conan on ka liiga kaua varjusurmas viibinud. „King Conan“ oleks talle siis ilmselt lohutusprojekt, sest plaanitud überkallist „Crusade’ist“ ei ole siiani midagi välja tulnud ja nii see jääbki.

Arnie ihkab, et Conani poega kehastaks filmis Dwayne Johnson (showmaadleja The Rock), aga viimane ei taha sellest midagi kuulda, valmistudes Seann William Scottiga hoopis „Helldorado“-nimelist märulkomöödiat tegema.

The Rock hakkab kuuldavasti „Skorpionikuninga“ edust kergelt upsakaks muutuma, arvates nüüd, et kuulubki juba Hollywoodi koorekihti – publik on stuudio sõnul filmis temast vaimustuses. MOVIES.ee arvab, et tema puhul on tõenäolisem vana hea Dolph Lundreni karjäärinäide, ehk märulikuningast B-printsiks. Värskendaks ta mälu... ei tea, kui kiiresti selline mehemürakas meid taga ajada jaksab?

Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid