Kasutaja: Parool:

JUHTKIRI

23. aprill 2002 | Martin Luige

Jalutasin hiljuti õhtul oma kodukandis Kristiines ringi ja tekkis sõpradega mõte veidi piljardit taguda. Mõeldud tehtud.


Seadsimegi siis sammud teele ühe kohaliku pooli- koha poole. Tegelikult oli koht nii uus, et mina olin üldse ainus, kes sellest teadis. Teised isegi ei uskunud mind eriti ja üritasid mulle selgeks teha, et tolles majas siiani toidupood elutseb. Mina pidasin neile aga seepeale “loengut” teemal kui kiiresti meie riigis praegu kõik asjad muutuvad ja et kõiksugu poed, pubid, söögikohad kaovad täpselt sama ruttu kui ilmuvad. Mõtlesin veel, et küll nüüd sõbrad üllatuvad, kui näevad kui kiiresti on korralik piljardisaal viie laua ja kõiksugu muude vidinatega püsti pandud. Üllatusime aga paraku kõik. Mingit piljardikohta polnud enam. Sõbrad murdsid pead, et kuhu endine toidupood on kadunud ja mina enda pead, et kugu see piljardisaal on kadunud, mis toidupoe asemele tehti, mis sinna järgmisena tuleb jne. Vilets lugu igat pidi.

Progress?
On tore,kui asjad edasi arenevad. Veelgi toredam kui asjad kiiresti edasi arenevad. Kuid kui kõik lihtsalt meeletu kiirusega aina ja muutub ja muutub, kipub protsess juba entroopia poole. See aga tekitab ebakindlust. Ebakindlus sünnitab tarbijas aina rohkem ebakindlust ja viimane ei tekita kohe päris kindlasti usaldust. Kuid just usaldus on see, mis tegelikult peab sündima ühe projekti ja tema tarbija vahel.

MOVIES.ee on siin, et jääda. Ainult üritage meid takistada!

Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid