Kasutaja: Parool:


"Muumia" maailm laienemas

22. aprill 2002 | MOVIES.ee

„Skorpionikuningas“ (meie näeme seda mai lõpust) on omamoodi järg, täpsemini spin-off, mullu väga edukalt linastunud „Muumia tagasitulekule“. Ei jätkata seal pooleli jäänud sündmustikku, küll aga keskendutakse showmaadleja The Rock’i ehk Dwayne Johnsoni kehastatud Skorpionikuninga tegelaskujule. Meile räägitakse nüüd kõigest, mida tema kohta teada tahtsime, aga küsida ei julgenud.Chuck Russelli („Mask“) uusim lavastus esilinastus USAs 17. aprillil, kujunedes Kõigi Võimaluste Maal möödunud nädalavahetuse vaadatuimaks filmiks. 60 miljonit dollarit maksnud projekt kogus tagasi juba üle poole eelarvest ehk 36,2.


„Muumia“ (1999) on viimase aja üks edukamaid meelelahutuslikke teoseid, see korjas järjega maailma kinodest 832 miljonit dollarit. Vapustav edu jääb kindlasti mõnelegi mõistatuseks, sest filmide ainuke müügiargument on olnud efektne lavastus. Stsenaariumit ja näitlejate etteasteid võib lugeda ülimalt keskpäraseks isegi seiklusliku loo kohta. Õnneks on paljud siin meiega ühel meelel.
Ametlik sait on üsna lustiline, pakkudes ilmselt rohkemgi avastamisrõõmu kui film ise. Vaadake ise!Vaata lisaksKas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid