Kasutaja: Parool:


Ridley ja Russelli uued koostööplaanid

18. aprill 2002 | Superkino CC Plaza

Üheskoos filmiga "Gladiaator" menu nautinud tandem Ridley Scott - Russell Crowe plaanib ka tulevikus koostööd jätkata.


Nimelt on Russell Crowe peamine kandidaat kehastamaks keskset rolli ajaloolises draamas "Tripoli", mille lavastajatoolis Ridley Scott istet peaks võtma. William Monahan on hetkel ametis käsikirjaga, mis räägib tõestisündinud loo ameeriklasest William Eatonist, kes aitas Tripoli seaduslikul troonipärijal 19.sajandi algupoolel kukutada võimul olnud korrumpeerunud valitseja. Hetkel on nimed siiski lepingule kirjutamata ning seega pole ka teada, millal võtted algama peaksid.
Mõlemal mehel on hetkel küllaga käivitamist ootavaid projekte. Scotti järgmiseks tööks võib vabalt osutuda filmiversioon 17.sajandi lõpus tegutsenud kurikuulsast piraadist William Kiddist, mis peaks kandma pealkirja "Captain Kidd".

Ka Crowe näib olevat andnud sõrme erinevaid ajalooperioode käsitlevatele filmidele. Järge on mehe graafikus ootamas maineka lavastaja Peter Weiri uus töö "Master and Commander", kus Crowe peaks hakkama kehastama Napoleoni vastu võitlevat Briti merelaevastiku kaptenit ning Oscari laureaadi enda lavastajadebüüt "The Long Green Shore", mis viib vaataja Teise Maailmasõja keerisesse. Samuti on olnud juttu, et Crowe astub episoodilises rollis üles hea semu Ron Howardi järgmises filmis "The Alamo" ning asub ka kehastama profipoksi kunagist ilmameistrit Jim Braddockit draamas "Cinderella Man", mille lavastajaks on kinnitatud rootsi visionäär Lasse Hallström. Nii et Scotti ja Crowe austajatel on mida lähitulevikus pikisilmi oodata.

Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid