Kasutaja: Parool:
Russell Crowe
Russell Crowe

Crowe langes väljapressimise ohvriks

05. aprill 2002 | MOVIES.ee

Kolm meest ilmuvad Austraalia kohtu ette, süüdistatuna väljapressimises Russell Crowe'lt. Väidetavad kurjategijad ähvardasid avalikustada riiklikus televisioonis video, kus Crowe osaleb tänavakakluses, juhul kui miljonärist filmistaar ei nõustu neile maksma £75 000.


Videolõik, kus on näha Crowe osalemas tänavakakluses on kohtuprotsessi peamine tõestusmaterjal meeste vastu, kes üritasid Oscari-võitjast meesnäitlejalt raha välja pressida.

Protsessi keskmes on ööklubi turvakaamera poolt lindistatud video, mis jälgib väljaspool toimuvat kaklust, milles osalevad paljud inimesed, sealhulgas ka Russell Crowe. Video on tehtud "Coffs Harbour" ööklubi ees 18.11.1999.

Kahele mehele (Philip Cropper, 36, ja Malcolm Mercer, 37) on esitatud süüdistus, milles on kirjas, et mehed ähvardasid avalikustada video riiklikus televisioonis, juhul, kui Crow ei nõustu neile maksma.

Süüdistajad ei ole veel öelnud, kuidas meestel õnnestus video enda kätte saada.

Cropper'it ja Mercer'it süüdistatakse veel kohtu töö takistamises, kuna mehed ei nõustunud esialgu eelpoolnimetatud videofilmi politsei kätte andmast.

Kohalike seaduste järgi on võimalik väljapressimise eest saada 10-aastane ja kohtu töö takistamise eest 14-aastane vabadusekaotus.

Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid