Kasutaja: Parool:


David Fincher ja "Mission: Impossible 3"?!

13. märts 2002 | Superkino CC Plaza

Variety teatel on just "Kaklusklubi" tegija see mees, keda staar ja produtsent Tom Cruise tahaks palgata filmi "Võimatu missioon 3" (Mission: Impossible 3) lavastajaks.


Muidugi alles siis, kui on ühele poole saanud seiklusdraamaga "Viimane samurai" (The Last Samurai), mida ta Ed Zwickiga varsti tegema hakkab. Selline koostöö oleks muidugi kohutavalt cool, aga ainult juhul, kui Fincheril oleks filmi lavastades vabamad käed kui olid teise osa autoril John Wool, kelle näputöö sarja teise filmi juures jättis mulje, et Hongkongi pisike action-maestro pidi lavastama käeraudades (kus oli Woo filmidele omane veri?). Kui Fincher ka ära ütleb, võiks Cruise kaaluda tagasipöördumist vandenõuteoreetiku Oliver Stone'i juurde, kes pidi kunagi ise sarja teise filmi lavastama.

See kõik on aga kauge tulevikumuusika
ja kõik alles täiesti lahtine. Esimene käegakatsutav võimalus nautida Fincheri haige vaimu geniaalseid vilju saab teoks 19. aprillil, kui meie ekraanile jõuab thriller "Paanikatuba" (Panic Room) Jodie Fosteriga peaosas.

Cruise aga rõõmustab oma fänne järgmine kord 6. septembril, kui esilinastub tema ja Spielbergi koostööna valminud seikluslik ulmefilm "Minority Report".

Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid