Kasutaja: Parool:

Puhtalt stiilne!

05. märts 2002 | Marion Jõepera

Siin see on , Steven Soderberghi uusim film. Superstaaridest näitlejate ansambel, väga õnnestunud trailer ja suurepärane lavastaja.

Mis on siis see, mis teeb Ocean’s 11-st hea filmi? Äkki väga andekas stsenaarium- millised dialoogid?!

Vahest hoopis huvitavalt suur hulk (häid) näitlejaid? Soderberghile omane kaameratöö? Vaimukad naljad? Puhas stiil? Kõik need elemendid on käesolevas filmis olemas. Suureks plussiks on sündmuste arengu tempo ning sujuv muusika. Kuigi lõpp ei olegi suur üllatus, ei tekita ta sugugi pettumust. Näitlejad saavad väga hästi hakkama, film on detailiderohke. Garcia teeb väga hea rolli.

See on üks neist linateostest, kus publik tahes-tahtmata “pahadele” kaasa elama hakkab. Miks siis on nii, et film, mille põhisüêee arengus ei ole midagi suuresti uut, mõjub kuidagi värskelt? See ongi koht, kus tulevad mängu detailid. Soderbergh on vahele lisanud hulganisti lühikesi stseene, mis seda uudsust edasi kannavad. Erilist äramärkimist tasub linateose stiilsus- alates tegelaste väljapeetusest, lõpetades nende riietusega. Kontrasti lisas Brad Pitt, kes pidevalt midagi sööma pidi. Publiku ajas muigama küll.

On ka öeldud, et Ocean’s 11 on täielik mõttetus. Ei tahaks sellise arvamusega nõustuda. Film on oma humoristliku alatooniga lihtsalt väga omapärane.

Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid