Kasutaja: Parool:
Pada sõimab kateltPada sõimab katelt

Collins tõi Crowe´le vänged sõnad suhu

27. veebruar 2002 | Superkino CC Plaza

1.märtsil filmiga "Piinatud geenius" Eestisse jõudev Russell Crowe keeldus vastu võtmast heategevusorganisatsiooni auhinda, kui kuulis, et sama tunnustuse osaliseks on saanud ka Joan Collins.


Tegemist oli heategeva organisatsiooni Variety Club iga-aastase galaga, mille käigus kuulutati välja seltsi poolt väljastatavate auhindade uued laureaadid. Enne pärjamise algust esines klubi esindaja lühikese kõnega, mille käigus luges ta kohalviibijatele ette need tegelased, kellele auhind möödunud aastate jooksul omistatud.
Muidu rahumeelselt oma kohal istunud ja end mõnusasti tundnud Crowe elavnes aga silmnähtavalt siis, kui kõneleja esitles ühe laureaadina ka vananevat seebistaari Joan Collinsit.
"Joan Collins? Võite oma hõbesüdame endale p...sse pista," kuulutas osatäitmisega filmis "Piinatud geenius" kolmandat aastat Oscarile kandideeriv tippnäitleja poolvaljult, millele järgnes naaberlaudadest mitmeid naerupahvakuid ja mis Variety klubi esindaja silmnähtavalt verest välja lõi.

Russelli üritusele kutsunud Everyman Cinema esindaja kinnitas juhtunut ning lisas: "Ma ei saa küll Variety klubi nimel kõneleda, aga meil isiklikult on väga hea meel selle üle, et Russell meie kutse vastu võttis. Algul tundus küll, et Joan Collinsiga ühte patta panemine solvas teda pisut, kuid pärast laabus kõik ülihästi ja Russell ühines meiega ka pärast ürituse lõppemist, et koos paar õlut juua."

Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid