Kasutaja: Parool:


Jason Mewes imiteerib oma tegelaskuju

23. veebruar 2002 | Superkino CC Plaza

Kevin Smithi filmidest tuntust kogunud Jason Mewes, kes on linalugudes kehastanud päevavargast kanepihangeldajat Jay'd, on sattunud ka eraelus seadusesilmaga pahuksisse.


Mewes jäi detsembrikuu 14.päeval politseile vahele väikese koguse marihuaana omamisega, ta arreteeriti ja pärast kautsjoni tasumist ja kohtukuupäeva määramist lasti noorhärra vabadusse.
üüd aga kogunevad Mewesi pea kohale hoopis tumedamad äikesepilved, sest kokku lepitud kuupäeval ei olnud teda ega ka tema advokaati kohtusaalis näha.

Kohtunikuhärra ei kavatsenud säärast häbematust taluda ning väljastas sealsamas Mewesi arreteerimisorderi, mis lubab politseil põgenikku märgates tema käed kohe raudu panna ja kohtukulli ette lohistada. Jääb üle näha, kui kaua kavatseb Mewes end võimude eest varjata, sest taoline teguviis mehe näitlejakarjäärile ilmselt eriti kasuks ei tule.

Mehe olukorda raskendab seegi, et 2000.aasta veebruarist on tema hingel veel selline raske patt nagu heroiini omamine. Praegu tema puudumisel ära jäänud kohtuistung pidi arutama sedagi, et kuidas Mewesi katseaja rikkumist karistada.

Seega paistab, et Mewes ei suuda ka eraelus kuidagi vabaneda oma tegelaskuju - narkootikumidega sina peal oleva Jay - jälitavast varjust.

Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid