Kasutaja: Parool:
Auto väljast
Auto väljast

Seestvaade
Seestvaade

Bond saab 5 miljonilise Aston Martini

06. veebruar 2002 | MOVIES.ee

Pierce Brosnan, ajakirja "People" poolt seksikaimaks meheks kuulutatud näitleja, sõidab valmivas James Bondi filmis Aston Martiniga, mille poehind on ligikaudu 5 miljonit krooni ning Jaguar XKR'iga, mis on nime ning luksuse poolest suuruselt teine Ford Motor Company lipulaev maailmas.


Aston Martini puhul on tegemist mudeliga, mille ehituse juures on kasutatud juba vormelitelt pärinevat tehnikat.

Auto detailide juurde laskumisel väärivad mainimist kõigest veerand sekundit kestev käiguvahetus, süsinikkiust ja alumiiniumprofiilidest kandmik, kergest alumiiniumist kerepaneelid ja auto juhtimisvõimalus roolinuppudest.

Autot veab edasi 450hobujõuline V12-tüüpi 6-liitrine mootor. Kiirendus 0-100 km/h kestab 4,5 sekundit ning 0-160 km/h alla 10 sekundi. 10 sekundit on tavalisele sõiduautole isegi 100 km/h saavutamiseks küllaltki lühike aeg.

Võtete käigus võib filmi tegemiseks kuluda ümbes kümmekond taolist autot. 20. Bondi filmi lavastajaks on Lee Tamahori (Mulholland Falls). Bondi tüdrukut mängib tumedanahaline Halle Berry. Detsembris välja valitud üks agendi 007 vastastest Rick Yune kehastab Põhja-Korea kindralit Zaot.

Film, mis süzee poolest tuleb karm ja kärarohke, esilinastub novembris, kuid filmi nime ümber käivad alles vaidlused. Samuti kahtlevad ka paljud kriitikud, et filmi ei jõuta valmis õigeks tähtajaks.Vaata lisaksKas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid