Kasutaja: Parool:FBI KUTSUB ÕGIMA!

14. november 2001 | Ingrid Peek (FBI)

Reedel, 16. novembril korraldab BDG kontsertagentuur FBI kuuendat korda suurt Reklaamiõgijate Ööd, tuntud ka kui The Night Of The Ad Eaters. Eelmistel aastatel ülimenukalt läinud ürituse piletid on veel saadaval!


Jean Marie Boursicot’le kuuluv show The Night Of The Ad Eaters toimub 16. novembril 2001 Sakala Keskuses. Uksed avatakse kell 19:00, show algus kell 20:00. Piletid eelmüügis Piletilevi müügipunktides ja kino Sõprus kassas hinnaga 219 krooni, kohapeal 249 krooni. Kollektiivtellimused alates kuuest piletist e-mailil assistent@bdg.ee

Juba kuuendat aastat pakub FBI külluslikku pidurooga suure Reklaamiõgijate Öö näol – uus kollektsioon maailma kõige erilisemaid, kummalisemaid, veidramaid, naljakamaid, jaburamaid reklaamfilme läbi öö kahes saalis ja suurtel ekraanidel fuajees. Loomulikult ei puudu ka Eesti retroreklaamid. Isu ärgitab ja õgimist ergutab Emil Rutiku ning parima muusika eest hoolitsevad DJ-d Raul Saaremets ja Madis Nestor.

Juba uksel saab iga reklaaminäljane endale vile, millega avaldada oma meelsust maitstud reklaamide kohta. Vilistamisele lisaks võib vabalt ka kiljuda, plaksutada, karjuda, jalgu trampida. Sügiskülma peletab kontidest uksel jagatav särtsakas tervitusjook. Reklaamigurmaanid saavad filme vaadata ja jooki limpsida ka suurte ekraanidega fuajees ja baaris. Kellel aga suur reklaamiõgimine pildi ähmastanud on, saab oma energiat taastada mõnusas Chillout Lounges padjal pikutades vesipiipu popsides.

Suur reklaamiõgijate öö, mida eelnevatel aastatel on saatnud suur menu, on mõeldud kõigile vabameelsetele, nooremeelsetele, edumeelsetele. Samuti ka kõigile reklaamifännidele, kes on seotud reklaami-, meedia- või marketingiga.

Show kuulub prantslasele Jean Marie Boursicot’le, kes on kogunud erinevaid reklaame lapsepõlvest peale. Tänaseks on tema kollektsioonis juba üle poole miljoni erineva reklaamfilmi, mis Guinessi Rekordite Raamatu järgi on maailma suurim kogu.Vaata lisaksKas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid