Kasutaja: Parool:

“Sopranode” osatäitja arreteeritud

26. juuli 2001 | Superkinod.ee

Kui lugeda alljärgnevat uudislõiku, siis võib jääda mulje, et tegemist on ülipopulaarse maffiaseriaali järjekordse episoodiga…


Kolmapäeva hilisõhtul arreteeris politsei New Yorgis kõigest 16 aasta vanuse Robert Ileri, kes kehastab mainitud kultussarjas maffiabossi ja pereisa Tony teiniängist vaevatud poega A.J. Sopranot. Noorukile esitati süüdistus nii teise astme röövis, kui ka marihuaana omamises. Iler väitis, et ta on süüst puhas ning pärast retke kohtumajja vabastati ta 2500 dollarilise kautsjoni vastu.

Vastavalt uudisteagentuurile ABCNEWS.com teadaolevatele andmetele ütles Iler politseinikele, et ta ei olnud osaline röövis, mille kohta võimuesindajad poisile süüdistuse esitasid. Välja pole imbunud see, mida poiss kostis uimastiomamise süüdistuste kohta.

Politsei versiooni kohaselt astusid Iler ja kolm teist poissi Manhattani lähistel pargis ligi kahele teismelisele ja nõudsid nende käest raha. Nad olevat väitnud, et neil on relv, kuid seda nad rünnaku ohvriks sattunud poistele ei näidanud. Igatahes osutusid ähvardused piisavalt tõhusateks, kuna noorukid olevat andnud Ilerile ja ta sõpradele 40 dollarit. Pärast seda suundusid nad politseisse, andsid “väljatõstmisest” teada ning kui seadusesilmad olid kahtlusalused jaoskonda toimetanud, identifitseerisid kannatanud Ileri, kui ühe nendest, kes oli neid röövinud.
Juhul, kui kõnealune röövisüüdistus peaks kohtus vett pidama, ähvardaks Ilerit koguni 15 aasta pikkune vanglakaristus.

Igatahes väidab Ileri advokaat, et poiss pole mingisugusest röövist midagi näinud ega kuulnud: “Minu klient pole kedagi kunagi ähvardanud, ta ei kuulnud, et keegi oleks kedagi ähvardanud või kelleltki raha küsinud.”
Jääme ootama, millise supi peab Iler lõpuks 40 dollari ja kübeme kanepi pärast ära helpima.

Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid