Kasutaja: Parool:
A-Rühm originaalkoosseisus
A-Rühm originaalkoosseisus

Mr.T jääb mängust välja?
Mr.T jääb mängust välja?

The A-Team Movie võtab hoogu!

31. oktoober 2001 | MOVIES.ee - Martin Tajur

80. aastatel vändatud ja Eestis suurt populaarsust kogunud teleseriaalist A-Rühm ("The A-Team") hakkab valmima täispikk linateos. Kuulujutud filmi valmistamisest algasid juba isegi 1996 aastal, kuid alles käesoleva aasta juuli lõpus teatas 20th Century Fox, et on saanud filmi valmistamiseks õigused.


Filmi produtsendiks on määratud Stephen J. Cannell, kes oli produtsendiks ka originaalsetel A-Rühma seriaalidel.

Kriitikud spekuleerivad juba osatäitjate üle, kuid mitte midagi kindlat pole veel paika pandud. "Käivad kuulujutud, et ükski teleseriaalides osalenud näitleja ei võta filmist osa," kommenteerivad filmi valmimist paljud kurvad seriaali fännid, "samas räägitakse, et Hollywood soovib filmi teha meelepäraseks nii neile, kellele A-Rühma seriaalid mitte midagi ei pakkunud ja arvestada ka seriaali fännidega."

Näiteks pakutakse Hannibali osatäitjaks Mel Gibsonit. Murdocki osatäitjaks arvatakse olevat sobilik koomik Jim Carrey. Arvatakse ka, et BA Baracuse osa hakkab täitma Taye Diggs või Ving Rhames. Fox stuudiotest näitlejate kohta täpsemat infot pole väljastatud. "Paljud arvavad, et filmist tuleb A-Teamilik "Kolme Kuninga" (Three Kings) koopia või siis mehine variant filmist "Charlie Inglid"," kommenteeris näitlejate valikut A-Teami fänn Colin Hannah.

Filmi stenaristiks on Kevin Brodbin ning teost tahetakse valmis saada juba 2002 aastaks. Vaatamata sellele pakutakse kõige reaalsemaks valmimise ajaks 2003 aasta kevadet. Filmi kavandatav eelarve ulatub 100 miljoni USA dollarini.Vaata lisaksKas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid