Kasutaja: Parool:

Aniston ja Pitt peletavad kurge

26. juuli 2001 | Superkinod.ee

Pisuke täpsustus kõigi nende jaoks, kes hakkasid Jennifer Anistoni lapseooteuudise peale maialt käsi hõõruma – kurg külastab hoopis Rachel Greeni, Anistoni tegelaskuju komöödiasarjas “Sõbrad”.


Samas aga peavad pettuma need, kes oma mõtetes hakkasid Jenniferile ja ta kallile kaasale Brad Pittile katsikukinki valima. Mõlema esindajad on väljastanud kategoorilised avaldused, mille kohaselt Hollywoodi üks lemmikpaare esialgu veel lapsevanemateks saama ei valmistu. Staarid ei piirdu mitte ainult rasedusuudise eitamisega – nad soovivad sedagi, et ajakirja “Marie Claire” saksakeelne väljaanne avaldaks oma lehekülgedel vabanduse, et võltsi uudise trükipressist läbi lasi.
Ajakirjas avaldatud loo põhjal olevat Pitt öelnud, et esimene maimuke on juba tulekul ning et nad loodavad, et kõik laabub kenasti. Pitt tunnistab, et vestles küll ajakirjanikuga, kuid lausumata sealjuures sõnagi oma naisukese võimalikust rasedusest.

Pitti ja Anistoni esiklast on kollane press juba pikki kuid kaelad õieli oodanud. Kõlakad kogusid veelgi enam hoogi pärast seda, kui “Sõprade” käesoleva telehooaja viimases osas selgus, et Jenniferi tegelaskuju on käima peale saanud.

Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid