Kasutaja: Parool:

George Clooney taas kõlakate rägastikus

16. juuli 2001 | Superkinod.ee

Hiljuti vapustas meelelahutusmaailma järjekordse “õnneliku paari” lahkuminek. Julia Robertsi ja Benjamin Bratti suhte karidele jooksmises hakati kohe ka süüdlasi otsima ja peagi näidati näpuga paadunud poissmehe Clooney suunas.Kuulsusekoormast hoolimata kahe jalaga raudselt maapinnal viibiv Clooney oskas järjekordsete kõlakate peale üksnes endamisi pihku muheleda. Kui ajakirjanikud teda vastavate küsimustega pommitama hakkasid vastas mees talle omase huumori ja sarmiga: “Saage aru, mul ei olnud selleks lihtsalt aega. Mul oli liiga palju tegemist Nicole Kidmani ja Tom Cruise abielu nurjamisega.”
Paistab tõesti sedasi, et iga kord, kui Hollywoodis süda murdub, heidetakse süüdistavad pilgud Clooney poole (mis tähendab seda, et cvähemalt mõnda aega võib Russell Crowe rahulikumalt hingata).
On selge, et ajakirjanikud hakkavad üliinnukalt ühes filmis kaasa löövate staaride suhteid üles puhuma. Mäletatavasti astus Clooney koos Kidmaniga üles mõne aasta taguses action-filmis “Rahutegija” ning Robertsiga teeb mees hetkel koostööd seoses Steven Soderberghi uue filmi “Ocean’s Eleven” võtetega. Samas tuleb juba kõmuajakirjanikke ette hoiatada, et nad oma pliiatsid uue potentsiaalse kõmuloo jaoks teritaks – nimelt viibib George hetkel puhkusereisil Inglismaal koos Brad Pitti ja tolle kaasa Jennifer Anistoniga…

Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid